żółta skoda Octavia
0

Żółta karoseria liderki

W wyścigu o najlepszą sprzedaż aut w Polsce od pięciu lat nie ma sobie równych. W tym czasie aż 266 610 naszych rodaków stało się właścicielami jednego z jej modeli. Do swoich trofeów zaliczyć może także tytuł lidera wśród samochodów flotowych w 2014 r. a także oznaczenie za najlepszą sprzedaż w klasie C ze swoją rewelacyjną Octavią. Wszystko wskazuje na to, że Skoda, bo o niej mowa, nie szybko odda innej marce swoją żółtą koszulkę lidera na rynku motoryzacyjnym w Polsce. Sprawdźmy dlaczego?

Z ekologią za pan brat

ekologiczna skoda
http://www.skoda-auto.pl/

Dziś stawianie na ekologię ma dużą przyszłość. Klienci chcą jeździć autami oszczędnymi i nie imitującymi do atmosfery zbyt wielu szkodliwych substancji. Ze Skodą mogą realizować swoje zamierzenia. Obniżenie kosztów eksploatacyjnych aut w firmie możliwe jest dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym, ale także umiejętnościom, które kierowcy mogą zdobyć w prowadzonej przez koncern Szkole Auto. Za to zminimalizowanie emisji CO2 osiągnięto dzięki specjalnie zaprojektowanym silnikom. Radykalni zwolennicy ekologii mogą zamówić dodatkową wersję Green Line prawie każdego samochodu osobowego w firmie.

Ekspert flotowy do usług

Korzystanie z usług eksperta w dziedzinie samochodów flotowych niesie za sobą wymierne korzyści dla firm. Menadżerowie Floty Klientów Skody mogą wziąć udział w specjalnym programie edukacyjnym, w trakcie którego poznają tajniki zarządzania samochodami osobowymi w firmie. Kończący program sprawdzian pozwoli wyłonić Fleet Managera, który najlepiej opanował wiedzę z tego zakresu i przyznać mu tytuł Eksperta Flotowego.

Fleet Manager
http://flib.samar.pl/

Dogodne warunki finansowania

Skoda oferuje także dogodne warunki finansowania zakupu aut na firmę. Opracowane wraz z Volkswagen Leasing opcje leasingu dla firm dostosowane są do różnych potrzeb klientów. Wielu z nich może być zainteresowanych wykupem samochodu po zakończeniu umowy. Z leasingu na firmę korzystają często biznesmeni dopiero rozpoczynający działalność ze względu na dogodne warunki finansowe, które nie nie wpływają na tak kruchą na początku płynność finansową .

Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie koncernu: http://www.skoda-flota.pl/

źródło obrazka wyróżniajacego: www.todofondosdecoches.com

Dodaj komentarz