biokominki oferta
0

Jak zmienia się branża grzewcza w Polsce?

Z racji panującego u nas (jeszcze!) klimatu umiarkowanego zmuszeni jesteśmy większą część roku dogrzewać nasze domostwa. Branża  grzewcza ma się zatem w Polsce bardzo dobrze, a rodzimych producentów urządzeń i akcesoriów centralnego ogrzewania nie brakuje. Można śmiało powiedzieć, że w wielu dziedzinach Polska jest liderem w branży, jednak tylko dostosowanie się do wymagań zmieniającego się rynku pozwoli na utrzymanie tej wysokiej pozycji.

Innowacyjność w branży grzewczej

Żaden z producentów urządzeń grzewczych, ani akcesoriów, takich jak elementy instalacji lub wentylacji nie może przestać rozwijać swoich produktów. Tylko poprzez  wykorzystane  najnowszych technologii oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań nasi producenci w branży grzewczej śmiało mogą konkurować z zagranicznymi. Nie bez znaczenia jest także zastosowanie  najnowszych trendów w dizajnie konkretnych modeli.  Przykładem mogą być estetyczne kratki wentylacyjne jednego z wiodących producentów w naszym kraju, które chętnie wybierane są przez klientów, bo doskonale pasują do współczesnej stylistyki wnętrz. Mapa zasięgu handlowego tego polskiego producenta kratek wentylacyjnych poszerza się stale o nowe kraje. Na chwilę obecną prezentuje się  ona następująco:

kratki wentylacyjne producent
http://kratki.com/pl/o-nas/informacje/

Ochrona środowiska a branża grzewcza

biokominki oferta
http://kratki.com/pl/

Aby skutecznie zdobywać nowych klientów i nowe rynki zbytu  konieczne jest stawienie czoła najnowszym dyrektywom unijnym , atak ze coraz bardziej restrykcyjnym normom środowiskowym. Ważne jest też coraz większe zorientowanie samych klientów indywidualnych na ekologie.  Producenci urządzeń grzewczych, takich jak piece i kominki starają się ograniczyć emisję zanieczyszczeń podczas spalania . Wielu z nich tak jak znany producent kratek wentylacyjnych ma w swojej ofercie również biokominki , które są zupełnie nieszkodliwe dla środowiska, bo w efekcie ich spalania do powietrza uwalnia się jedynie czysta para i dwutlenek węgla.

Dodaj komentarz