0

Przeskakuj na fali rozwoju e-commerce: Nowoczesne płatności jako klucz do sukcesu online

Platformy e-commerce już od dawna nie działają wyłącznie w modelu B2C – wiele z nich otwarło się na klientów biznesowych. Z myślą o przedsiębiorcach powstały też nowoczesne płatności. Z których rozwiązań warto skorzystać? Jak uruchomić je w swojej firmie? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Raty i odroczona płatność dla firm

Sprzedajesz online produkty, które kupują klienci biznesowi? Rozważ zaproponowanie im nowoczesnych płatności – mowa tu o ratach i odroczonej płatności dla firm. Każda z tych form finansowania przyczynia się do budowy bazy lojalnych kontrahentów oraz pozwala zwiększyć wysokość obrotów – wiedząc, że możliwa jest zapłata w późniejszym terminie, przedsiębiorcy są skłonni kupić więcej.

Zarówno raty, jak i odroczona płatność dla firm to nowoczesne płatności dostępne w ofercie firmy PragmaGO. Jak można przeczytać na stronie https://pragmago.tech/, finansowanie oferowane jest na atrakcyjnych warunkach:

  • kupujący, który jest zainteresowany odroczoną płatnością dla firm, otrzymuje do wyboru okres 14, 21, 30, 45 lub 60 dni – w przypadku rat płatność można rozłożyć na 3, 6, 9, 12, 24 lub 36 rat;
  • odnawialny limit finansowania jest wysoki – wynosi nawet 100 000 zł;
  • możliwy jest wybór waluty transakcji – PLN lub EUR;
  • istnieje wiele możliwość integracji technicznej;
  • ryzyko i obsługa finansowania pozostaje po stronie dostawcy.

Merchant Cash Advance oraz finansowanie dostawców i podwykonawców

Udostępniasz platformę e-commerce, na której przedsiębiorcy mogą wystawiać produkty? Zaproponuj swoim sprzedawcom Merchant Cash Advance. To unikalna usługa finansowa – w jej przypadku rata jest powiązana z obrotem, jaki w ciągu miesiąca generuje firma.

Merchant Cash Advance sprawdza się w handlu, z kolei finansowanie dostawców i podwykonawców to rozwiązanie, z którego chętnie korzystają firmy działające w branży transportowej. Oferując możliwość szybkiego zrealizowania faktury (zapłaty za usługę), mogą one przyciągnąć do siebie najlepszych na rynku podwykonawców. Jak to działa? To proste: podwykonawca wystawia fakturę z długim terminem, a gdy Twoja firma ją zaakceptuje, wystawca otrzymuje środki na swój rachunek bankowy nawet w ciągu kilku godzin. Ty z kolei możesz w dalszym ciągu korzystać z odroczonej zapłaty – zapłacisz w terminie wynikającym  z faktury.

Uruchomienie nowoczesnych płatności

Nowoczesne płatności mogą korzystnie wpłynąć na Twój biznes – spowodować, że będzie się on pozytywnie wyróżniał wśród konkurencji i tym samym szybciej rozwijał. Aby jednak zaproponować raty, odroczone płatności dla firm, Merchant Cash Advance czy finansowanie dostawców i podwykonawców, należy je wdrożyć w swojej firmie. Jak to wygląda w praktyce?

Aby uruchomić nowoczesne płatności, wystarczy:

  • nawiązanie kontaktu z przedstawicielem PragmaGO.tech – w ten sposób poznasz warunki partnerstwa;
  • spotkanie biznesowe – dzięki niemu PragmaGO może m.in. zbadać zapotrzebowanie Twojej firmy i następnie przygotować ofertę;
  • wdrożenie – na tym etapie klient otrzymuje również materiały marketingowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Przekonać się o tym, jak nowoczesne płatności mogą stymulować rozwój Twojej firmy? Nie zwlekaj – być może właśnie uruchomienie płatności dla firm będzie czynnikiem, dzięki któremu zdobędziesz przewagę konkurencyjną i miano lidera w swojej branży.

Dodaj komentarz