0

Jak zagospodarować wolny pokój?

Zmieniasz mieszkanie na większe albo masz do dyspozycji wolny pokój po wyprowadzce dziecka i nie wiesz jak go urządzić? Oto kilka pomysłów na to, jak wykorzystać dodatkową przestrzeń w domu w twórczy, ciekawy i funkcjonalny sposób.

Garderoba
Marzenie wielu kobiet, które mają notoryczny problem z wolnym miejscem w szafie. W garderobie do przechowywania ubrań, butów, dodatków i torebek, można wykorzystać półki wolnostojące, szyny mocowane do ścian, meble montowane do ścian i podłogi. Nie można zapomnieć o odpowiednich lustrach i oświetleniu.

Pokój gościnny

Jeśli wasz dom często odwiedzają znajomi lub rodzina, warto pomyśleć o przytulnej przestrzeni tylko dla nich. Podczas odwiedzin bliskich takie rozwiązanie będzie wygodniejsze i bardziej komfortowe zarówno dla gości, jak i gospodarzy.

Gabinet
Jeśli obowiązki zawodowe wymagają od ciebie lub któregoś z domowników pracy w domu, mądrze zaplanowany gabinet może być idealnym pomysłem na urządzenie wolnej przestrzeni.

Pokój do ćwiczeń
Lubisz dbać o formę we własnych czterech kątach, a może potrzebujesz dodatkowej motywacji do podjęcie ćwiczeń? Pokój z matami, piłką do ćwiczeń, rowerem treningowym sprzętem muzycznym i wygodnym meblem do odpoczynku doskonale spełni się w tej roli.

Pracownia artysty
Jeśli masz pasję, która wymaga skupienia, odosobnienia i przestrzeni do przechowywania potrzebnych narzędzi pracy, wolny pokój może stać się twoją pracownią.

Dodaj komentarz