0

Wakacje 2018 – ulubione kierunki i nowości

Na wakacyjne oferty Last Minute wciąż nie jest za późno, dla łowców najlepszych okazji właśnie teraz rozpoczął się najgorętszy sezon na polowanie niskich cen wyjazdów. Jeśli zastanawiacie się gdzie wybrać się w tym roku, oto propozycje klasycznych destynacji i nowości, powoli odkrywanych przez polskich turystów.

Grecja to według wielu rankingów numer 1 wśród turystów z Polski i nie tylko. Bajeczne wyspy wciąż są bezpiecznym i stosunkowo niedrogim miejscem, idealnym zarówno dla singli, par, grup i rodzin.

Słoneczna Bułgaria i pełna życia Hiszpania to kolejne klasyki na liście ukochanych miejsc Polaków, w których można spędzić błogie, pełne atrakcji i rajskich widoków wakacje.

Ostatnio wśród chętnie wybieranych wakacyjnych kierunków pojawiły się hity poprzednich lat – niezwykle ciekawe i urzekające Egipt i Tunezja.

Nowością na liście najpopularniejszych miejsc na wakacje są w tym roku kraje bałkańskie: Albania, Czarnogóra, Macedonia. Te niezwykle różnorodne kulturowo, ciekawe kraje, z przepięknymi plażami, błękitną wodą i górami oraz bardzo dobrze rozwiniętą bazą turystyczną, mają szansę na stałe zagościć na liście ulubionych miejsc na wakacje Polaków.

 

Dodaj komentarz