bezpieczny samochód dla rodziny
0

Rodzinne przejażdżki w rodzinnym samochodzie

Miano auta rodzinnego zyskują samochody przestronne, bezpieczne i posiadające funkcjonalne rozwiązania ułatwiające podróżowanie zarówno dorosłym jak i małym pasażerom. Wszystkie te cechu są szczególnie ważne dlatego, że rodzinne przejażdżki autem, to nie tylko wakacyjne wyjazdy, ale codzienne dojeżdżanie do szkoły, przedszkola i do pracy. Aby sprostać tak różnym wymaganiom, projektanci Skody stale pracują nad modernizacją i unowocześnieniem modeli aut rodzinnych w swojej kolekcji.

Przestrzeń dla rodziny we wnętrzu auta

Rodzina w podróży poczuje się dopiero wtedy komfortowo, gdy każdy z jej członków będzie miał do dyspozycji odpowiednią przestrzeń. Dzięki zoptymalizowanym parametrom wnętrza w wielu modelach Skody dla rodziny udało się wygospodarować miejsce na wygodną pozycję podczas jazdy zarówno na fotelu kierowcy jak i pasażerów. Do tego projektanci zadbali i powiększenie bagażników, które pomieszczą większą ilość walizek i toreb podczas wakacyjnych wyjazdów.

skoda dla rodziny
http://www.menshealth.pl/

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów

Priorytetem podczas wszelkiego rodzaju rodzinnych przejażdżek jest bezpieczeństwo. W bezpiecznych samochodach rodzinnych Skody poza standardowym zestawem poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa zainstalowane zostały liczne systemu chroniące zarówno kierowcę jak i pasażerów przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Dla przykładu aktywny tempomat pozwoli na utrzymanie stałej odległości od pojazdów poprzedzających i uniknięcie z nimi kolizji. Innym rozwiązaniem w bezpiecznych autach rodzinnych jest system utrzymujący je na wybranym pasie ruchu podczas jazdy. Jest to możliwe dzięki działaniu specjalnej kamery obserwującej całą drogę, która uruchomi system ostrzegawczy gdy kierowca zjedzie ze swojego pasa bez użycia kierunkowskazu. Działanie przedniej kamery w bezpiecznych samochodach dla rodziny polega także na rozpoznawaniu znaków na drodze i przypominaniu o limitach prędkości lub innych zakazach i nakazach na wyświetlaczu nawigacji.

system bezpieczeńśtwa Skoda
http://www.skoda-auto.pl/

Funkcjonalne rozwiązania dla rodziców i dzieci

Projektanci Skody zadbali również o funkcjonalność swoich bezpiecznych aut dla rodziny. To właśnie temu celowi służy cała gama akcesoriów dodatkowych, takich jak schowki, uchwyty czy półeczki, które mają ułatwić podróżowanie zwłaszcza na długich trasach. Pod zamieszczonym tutaj linkiem można zapoznać się z pełną ofertą akcesoriów a także poczytać o wyprzedaży samochodów z rocznika 2015: http://www.skoda-auto.pl/oferta/promocje/wyprzedaz-rocznika-2015/

Dodaj komentarz