fotografia reportażowa
0

Reportaże z życia firmy

Zarządzający firmą przedsiębiorcy nie zawsze zdają sobie sprawę, że ich firma to nie tylko liczby na kontach przychodów i rozchodów albo marka na rynku, ale także miejsce, gdzie zatrudnieni w niej pracownicy spędzają większość swojego czasu. Warto dokumentować ważne chwile z życia firmy, bo to niekiedy kawał życia jej pracowników. Poza tym umiejętnie wykonane reportaże będą doskonałym materiałem reklamowym. Zatem inwestycja w fotografię reportażową, to nie tylko inwestycja w kapitał ludzki, ale również ważne posunięcie marketingowe.

Fotografie z imprez integracyjnych

po pracy w barze
http://flash-group.pl/

Nic tak nie integruje zespołu, jak wspólna zabawa, a jeśli dodatkowo zostaną po niej zdjęcia, to naprawdę będzie co wspominać 🙂 Oprócz zapewnienia dobrego lokalu na firmową biesiadę i wybrania odpowiedniego menu warto pomyśleć także o zamówieniu fotografa. Profesjonaliści zajmujący się fotografią reportażową potrafią wychwycić najciekawsze momenty i wykonać zdjęcia tak, by najlepiej oddawały naturalne emocje. Wspomnienia miło spędzonych chwil pomogą na co dzień w pracy.

Historia firmy zapisana w kadrze

inauguracja reportaż
http://flash-group.pl/

Ważne momenty z życia firmy, takie jak otwarcie kolejnej linii produkcyjnej, oddanie nowej hali czy objęcie stanowiska przez nowego prezesa, to zdecydowanie chwile warte uwiecznienia. Jeśli nie nie powierzymy tego zadania profesjonalnemu fotografowi, to możemy być rozczarowani widząc efekty zmagań niewprawionej ręki asystenta lub pracownika działu PR z aparatem. Dzięki fotografii reportażowej cały przebieg ważnego wydarzenia zostanie utrwalony, a jakość zdjęć pozwoli odtworzyć je w najdrobniejszych szczegółach. Poza tym bez żadnych problemów technicznych dadzą się one wykorzystać w materiałach i publikacjach marketingowych.

Więcej na temat fotografii reportażowej dowiecie się tutaj:

http://flash-group.pl/blog/fotografia-reportazowa/

Dodaj komentarz