gryzaki dla szczeniaka
0

Biznes z miłości do zwierząt

Kolejna propozycja na otwarcie własnego biznesu dotyczy zdecydowanych miłośników czworonogów, pierzastych i futrzaków. Tylko lubiąc zwierzęta, znając ich zwyczaje i rozumiejąc ich potrzeby jesteśmy w stanie poprowadzić dobrze prosperujący sklep zoologiczny. Do tego stale pogłębiając swoją wiedzę i umiejętnie poruszając się w świecie produktów dla zwierząt będziemy umieli doradzić klientom na przykład jak przygotować wyprawkę dla szczeniaka. Kilka porad z tego zakresu przedstawiam poniżej.

Żeby pieskowi było miło

legowsiko dla psa
http://www.purina.pl/friskies

Przyjmując szczeniaka pod swój dach przede wszystkim trzeba zadbać o wygodne posłanie dla niego. Powinien to być przytulny kącik, dość cichy i ciepły, by piesek mógł w nim wypocząć, a także ukryć się, jeśli tylko poczuje taką potrzebę. Niektórzy właściciele psów decydują się na wstawienie klatki do domu, inni wykładają koszyki ciepłymi kocami albo przygotowują od raz posłanie jak dla dorosłych psów, gdzie zostawiają kilka zabawek dla swojego pupila. W pierwszym etapie mogą to być różnego rodzaju gryzaki, które chociaż w części uchronią nasze kapcie, poduszki i kanapy przed ostrymi kłami szczeniaczków.

Dla bezpieczeństwa czworonoga

szczotki dla psa
http://www.purina.pl/friskies

Psy czyją się bezpiecznie wśród znanych sobie zapachów. Dzięki osobistemu kocykowi, nasz pupil zawsze będzie mógł czuć się jak u siebie, wszędzie tam gdzie go zabierzemy. Rozścielając jego koc na tylnym siedzeniu samochodu i przypinając go odpowiednimi pasami dla psów pozwolimy mu bardziej komfortowo znieść podróż. Na spacerach bezpieczeństwo zapewnią odpowiednie smycze i obroża dostosowana do wieku i rozmiaru psa.

Codzienna opieka i pielęgnacja 

sucha karma dla psa
http://www.purina.pl/friskies

Oczywiście podstawową kwestią jest właściwa dieta. Dobór odpowiedniej karmy może zająć jakiś czas, bo pieski również mają swoje gusta i jeden produkt będzie im lepiej smakował od drugiego. Wybierając karmę zawsze zwracajmy uwagę na opis. Pamiętajmy także o podawaniu karmy i wody w odpowiednich miskach zbudowanych tak, by łatwo się nie przewracały i zapewniały odpowiednią higienę dając się łatwo oczyścić z resztek jedzenia. W końcu utrzymanie sierści naszego pupila poprzez stosowanie odpowiednich szamponów oraz regularne wyczesywanie za pomocą szczotek pozwoli uniknąć kłębów sierści zalegających po kątach, a pieskowi nada piękny i zdrowy wygląd.

Kompletną odpowiedź na pytanie o wyprawkę dla psa otrzymasz tutaj:

http://www.purina.pl/friskies/psy/kacik-szczeniaka/jak-opiekowac-sie-szczeniakiem

 

Dodaj komentarz