0

Przełomowy, innowacyjny, z klasą – 3 nowe smartfony Xperia

Nowe smartfony Sony Xperia to połączenie klasy, świetnej jakości aparatów i co najważniejsze dla fanów nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań. W najbliższych miesiącach na polskim rynku pojawi się szczególnie wyczekiwany Xperia XZ Premium.

Nowa Xperia XA1 i XA1 Ultra to smartfon ze średniej półki, z sześciocalowym ekranem i aparatem z klasy premium. Miłośnikom fotografowania bardzo jasny obiektyw f/2.0 umożliwia uzyskanie pięknych zdjęć bez względu na światło, a kamera 8 MP oraz 23 mm szerokokątny obiektyw dają ogromne pole do manewru fanom selfie. Na uwagę zasługuje także „bezramkowa” konstrukcja, która sprawia wrażenie niekończącej się powierzchni.

nowe smartfony
fot. blogs.sonymobile.com

Xperia L1 to połączenie efektownego designu, doskonałej wydajności i nowoczesnych funkcji, dostępnych w stosunkowo niskiej cenie. Xperia L1 posiada interfejs, który zapamiętuje działania użytkownika i dostosowuje do niego podpowiedzi, umożliwiając sprawniejsze i przyjemniejsze korzystanie ze smartfona.

nowe smartfony
fot. blogs.sonymobile.com

Sony Xperia XZ Premium, ostatnio wybrany najlepszym smartfonem roku 2017 na targach Mobile World Congress, z pewnością zasłużył na swój tytuł. Oprócz wszystkich innowacyjnych funkcji, które posiadają nowe smartfony Xperia, flagowiec Sony posiada nowy system aparatu Motion Eye i całkowitą nowość – ekran 4K HDR, taki jak telewizorach Bravia. Jeśli szukacie smartfona z doskonałą jakością obrazu i aparatem gwarantującym niezwykłe efekty wizualne trudno o lepszy wybór.

Aktualności i więcej informacji o nowych smartfonach Sony Xperia znajdziecie tutaj: http://blogs.sonymobile.com/pl/

Dodaj komentarz