szkoła angielskiego dla dzieci
0

Jest pasja – są wyniki!

Każda czynność wykonywana z pasją trwa krócej niż nam się zdaje, nie męczy nas zbytnio, a wyniki przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania. Zasada ta sprawdzi się równie dobrze, czy zabierzemy się za naukę, prace albo jakieś hobby. Szkopuł w tym, że nie zawsze jesteśmy w stanie obudzić w sobie wystarczający poziom entuzjazmu do wszystkich czekających nas zadań. Podpatrzmy jak można to zrobić na przykładzie nauki angielskiego u dzieci. Być może metody stosowane w jednej ze szkół angielskiego dla dzieci będą dla nas inspiracją, jak obudzić w sobie pasję i chęć do uzyskiwania coraz lepszych wyników.

angielski dzieic
http://empikschool.com/
  1. Rozbudzanie entuzjazmu – nic tak nie angażuje, jak aktywne uczestniczenie w wydarzeniach. W szkole angielskiego dla dzieci, nikt nie może się nudzić. Dlatego mali słuchacze wciągani są w niezliczone interaktywne zabawy ze słowami, zachęcani są do rozwiązywania zagadek, a nawet zapraszani do tworzenia własnych wersji rymowanek i piosenek.
  2. Zarażanie pasją – czasem, gdy brak nam wiary we własne siły, dobry przykład idący z góry zdziałać może cuda. Patrząc na pełnego zaangażowania lektora, który nie tylko przekazuje wiedzę, ale sam świetnie się bawi podczas lekcji angielskiego dla dzieci można się spodziewać, że swoją pasją do języków obcych zarazi także swoich uczniów.
  3. Dobrane towarzystwo – nikt nie jest samotną wyspą, a motywowanie się do pracy w samotności bywa bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. Dobrze dobrane grupy w szkole angielskiego dla dzieci mogą się okazać kluczowe dla osiągania dobrych wyników w nauce. Konkurencja, współzawodnictwo, ale też współpraca i pomoc koleżeńska – te wszystkie rodzaje interakcji mogą działać pobudzająco i stymulować proces nauki angielskiego u dzieci.
  4. Sukces ożywia pasję – dziecko widząc własne postępy w nauce języka obcego, będzie bardziej zmotywowane do dalszego wysiłku. Stąd tak ważne jest monitorowanie stanu wiedzy dziecka, a pochwały za odnoszone sukcesy lub pokonywanie własnych barier z pewnością pomogą opanować język obcy na wyższym poziomie i kto wie może obudzą pasję do dalszego zgłębiania wiedzy filologicznej.

    szkoła angielskiego dla dzieci
    http://empikschool.com/

O tym, jakimi jeszcze sposobami posługują się profesjonaliści w szkole angielskiego dla dzieci dowiesz się tutaj:
http://empikschool.com/pl/kursy-dla-dzieci

źródło obrazka wyróżniającego: pl.pinterest.com

Dodaj komentarz