tabela kursów
0

Zupełnie nowy kantor walutowy

Wszyscy znamy instytucje kantorów walutowych. Najczęściej kojarzą nam się one z małymi budkami w ruchliwych punktach miast albo w centrach handlowych, gdzie na elektronicznej tablicy wyświetlane są kursy euro i innych najbardziej popularnych walut. Zaglądamy do nich zawsze wtedy, gdy szykuje nam się wyjazd za granicę, albo chcemy zrobić zakupy nie tylko w złotówkach.

Transakcja w okienku

Jednak zawierając transakcję w okienku nigdy nigdy nie możemy mieć pewności, czy gdzieś za rogiem, w innym punkcie wymiany walut nie oferują korzystniejszych kursów euro, dolara, czy korony. Poza tym mogą akurat tego dnia, gdy się do nich wybraliśmy nie dysponować tak dużą ilością konkretnej waluty jakiej będziemy potrzebować.

Pierwszy w Polsce kantor walutowy online

Dlatego powstanie pierwszego w Polsce kantoru walutowego online wielu z nas przywitało z ulgą. Dzięki temu, że jest on dostępny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu nie będą nas ograniczały godziny urzędowania, tak jak w tradycyjnych kantorach. Poza tym, tu zawsze możemy liczyć na atrakcyjne kursy euro (sprawdź to) i innych 12 dostępnych walut, co łatwo zweryfikujemy porównując je z aktualnymi ofertami na rynku walut. Nie wspominając już o tym, że wszystkie transakcje możemy zawrzeć z dowolnego urządzenia mobilnego zlecając przelewy bezpośrednio na swoje konto lub zgłaszając się po odbiór w wybranym oddziale banku.

Inne korzyści z wymiany walut online

Rejestracja własnego konta w kantorze walutowym online otwiera drogę do wielu innych korzyści. Dla najpopularniejszych walut wydawane są na przykład karty debetowe, dzięki którym można dokonywać płatności za granicą, albo przez internet w systemie PayPass. Innym niezwykle przydatnym narzędziem są zlecenia walutowe, które pozwalają na dokonywanie zakupu waluty w określonym czasie lub po określonym z góry kursie. Ustawiając odpowiednie parametry przelewu na spłatę kredytu w walucie możemy sterować kursem wymiany i w efekcie znacznie obniżyć raty.

Źródło obrazka: rekvizitai.vz.lt

Dodaj komentarz