0

Xperia XZ2 Compact – zaprojektowana dla rozrywki

Choć nie istnieje żaden sztywny podział na smartfony dla biznesmenów, nastolatków czy graczy, nowe generacje telefonów są coraz bardziej wyspecjalizowane, czego doskonałym przykładem jest nowy Sony Xperia XZ2 Compact. Telefon już został uznany za czempiona wśród smartfonów do rozrywki.

Nie bez powodu nowa, kompaktowa Xperia została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem za najlepszy produkt na targach MWC 2018, przyznawanym przez twórców serwisu PhoneArena. Jest to pierwszy na świecie telefon, który daje możliwość nagrywania filmów w 4K HDR. To jedna z najnowocześniejszych technologii, która sprawia, że obraz odznacza się kinową jakością. Doskonały kontrast, bogactwo kolorów i szczegółów to jednak nie jedyne atuty Xperia XZ2 Compact, które czynią z niej multimedialne centrum rozrywki.

Aparat z systemem Motion Eye™ został wyposażony w matrycę warstwową z dołączoną pamięcią, dzięki czemu zdjęcia i filmy są niezwykle żywe. Tryb Super slow motion pozwala uchwycić to, czego nie dostrzega oko, z kolei Kreator 3D umożliwia wykonanie trójwymiarowego skanu siebie lub otoczenia i wydrukowanie lub udostępnienie go w portalach społecznościowych. Studyjny dźwięk zapewniają technologie Standard High-Resolution Audio oraz LDAC, a dzięki mocnym głośnikom muzyką i filmami w najwyższej jakości można dzielić się ze znajomymi.

Za wydajność i szybkość działania tego multimedialnego sprzętu odpowiada procesor z najwyższej półki – Qualcomm® Snapdragon™ 845 Mobile Platform. Bateria o niezwykle długiej żywotności zapewni energię na wiele godzin korzystania. Warto dodać, że to wszystko mieści się w bardzo kompaktowej i świetnie dopasowanej obudowie o pięknym opływowym kształcie.

 

 

Zdjęcie główne: www.sonymobile.com

Dodaj komentarz