szkoła angielskiego w Krakowie
0

Wielowymiarowa współpraca ze szkołą językową

Podjęcie współpracy z dobrą szkołą językową może okazać się bardziej owocne niż można było na początku przypuszczać. Niezależnie od tego czy nasza firma jest mała, średnia czy duża korzyści jakie można wynieść z tej współpracy są ogromne. I nie chodzi tu tylko o naukę angielskiego dla firm, ale o wiele innych obszarów, w których szkoła angielskiego w Krakowie może nam być pomocna.

Audyt językowy obecnych pracowników

audyt sprawności jezykowych w firmie
http://sbart.pl/

Załóżmy, że nasza firma chce rozszerzyć pole działania o rynki zagraniczne. Zastawiamy się, kogo z naszych pracowników moglibyśmy delegować do pracy z kontrahentami z innych krajów. Zaglądamy do CV naszej kadry i stwierdzamy z zadowoleniem, że prawie wszyscy deklarują komunikatywną znajomość języka angielskiego. Po chwili przychodzi jednak refleksja: komunikatywna- czyli jaka właściwie? Jak sprawdzić rzeczywisty poziom umiejętności w posługiwaniu się językiem obcym naszych pracowników? Najprościej będzie oczywiście zatrudnić w tym celu doświadczonych lektorów prowadzących w Krakowie naukę angielskiego dla firm.

Rekrutacja językowa nowych pracowników

rekrutacja po angielsku
http://worksol.pl/

Niestety, wyniki audytu językowego nie zawsze będą zadowalające, a deklarowana komunikatywna znajomość angielskiego raczej nie posłuży sprawnej komunikacji z zagranicznymi klientami naszej firmy. Dlatego podjęcie decyzji o zatrudnieniu nowych pracowników z bardzo dobrym angielskim może okazać się najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji. I tu po raz kolejny pracownicy szkoły angielskiego w Krakowie będą nam pomocni. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej lektor albo native speaker zweryfikuje poziom językowy kandydata i wystawi mu rzetelną ocenę.

Pomoc językowa z Unii

pomoc językowa z Unii
http://unia-kpsw.blogspot.com/

Jeśli jednak do podjęcia rozmów z zagranicznymi kontrahentami mamy jeszcze trochę czasu, to warto go wykorzystać na podniesienie kompetencji językowych własnej kadry i zdecydować się na angielski dla firm w Krakowie. Nie zawsze będzie się to wiązać z dużymi nakładami finansowymi na szkolenia. Dobre szkoły takie jak Empik School Business mają do zaoferowania Projekty unijne, dzięki którym mikro małe i średnie przedsiębiorstwa w Małopolsce mogą liczyć na pełne sfinansowanie kursów angielskiego dla firm w Krakowie. Jak wziąć udział w projekcie unijnym dotyczącym szkoleń językowych dowiesz się pod tym linkiem:

http://empikschool.com/pl/kursy-dla-firm/projekty-unijne/projekt-unijny-malopolska

Dodaj komentarz