prezent na Walentynki
0

Walentynki 2015 – Krokodyla daj mi luby!

Czy eskalacja żądań może rosnąć wraz z uczuciem łączącym dwoje ludzi? A może jest do niego odwrotnie proporcjonalna. Im mniej uczucia, tym więcej żądamy. I co robić w sytuacji, gdy ukochana osoba załka rzewnie słowami wiesza: „Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby”. Czy to już ten moment, by zwiewać, gdzie pieprz rośnie, czy raczej szukać sposobów na sfinansowanie zachcianki

Ile kosztuje spotkanie z krokodylem

No ale chyba luba, czy luby nie mówił (a) serio z tym krokodylem. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby trzymać gada w domu. Co też on (na) mogli mieć na myśli. Może chodziło o wycieczkę do Egiptu. Tam krokodyli nie brakuje, a może chciał (a) wyjechać na polowanie na aligatory do Ameryki, o albo jeszcze lepiej na kajmany w Meksyku. To nawet ekscytujące, ale z pewnością sporo kosztuje. Raczej zwykła pożyczka sms tu nie wystarczy.

Ile kosztuje torebka lub pasek z krokodyla

Już wiem, wiem! Wcale nie chodziło o prawdziwego krokodyla, tylko o torebkę z jego skóry (albo pasek w wersji dla mężczyzny). W sprzedaży jest teraz mnóstwo wzorów. Ciężko będzie wybrać kolor, bo jest ich aż tyle. Chyba lepiej pójść do galerii i poprosić o radę sprzedawczynię niż zamawiać w ślepo w sklepie internetowym. Ciągle jest to spory wydatek, ale chyba da się go pokryć z niewielkim wsparciem. W Vivusie mają pożyczki na dobrych warunkach i do tego decyzja zapada nawet w 15 minut. W ten sposób nikt nie spóźni się z prezentem na Walentyki 2015! ( a o eskalacji żądań na razie zapomnijmy;-)

źródło obrazka: www.verostilo.com

Dodaj komentarz