0

Potrzebujesz szybkiej pożyczki?

Każdy z nas niewątpliwie stanął w takiej sytuacji, że nagle potrzebował wolnej gotówki, na szybko, bez zbędnej zwłoki, a akurat nią nie dysponowaliśmy. Gotówka na zakup sprzętu, który się niespodziewanie zepsuł, na wyjazd, który nagle nam zaproponowano, a może na inwestycję, która jest tu i teraz, a nie za miesiąc. W takiej sytuacji najczęściej wielką szkodą jest nie skorzystać z atrakcyjnej możliwości, jaka nam los zesłał. Co zatem uczynić, skoro i tak nie mamy wystarczających wolnych środków finansowych? Szybka pożyczka może się tutaj wydać odpowiednim rozwiązaniem.

Pożyczki możemy zaciągnąć w różnej formie, jak i z różnych źródeł. Najprostsze i najmniej kosztowe są zapewne pożyczki od rodziny bądź znajomych. I mówimy tutaj oczywiście o kosztach finansowych, gdyż zazwyczaj nie są one oprocentowane, bądź na jakiś minimalny procent, ale ponosimy zawsze koszty wizerunkowe, oraz budujemy zagrożenie dla naszych dalszych relacji, w przypadku, gdyby spłata się nieco opóźniła. Aby skorzystać z tego rodzaju pożyczki, muszą być spełnione dwa warunki. Pierwszy to oczywiście osoba, od której będziemy w stanie pożyczyć ową potrzebna nam kwotę. Drugi to podjęcie ryzyka dla zaburzenia relacji i stosunków wzajemnych pod rygorem problemów ze spłacalnością pożyczki. Czy jesteś na to gotowy?

kasa1Drugą możliwością jest zaciągnięcie szybkiej pożyczki w tak zwanych chwilówkach bądź pozabankowych instytucjach finansowych. Jedną z nich jest GetBucks, dzięki której zaciągniemy krótkoterminową pożyczkę na konkurencyjnych warunkach, względem pozostałych tego rodzaju firm. Co jest istotne, pożyczkę otrzymujemy bardzo szybko. W sprzyjających okolicznościach jest to możliwe w ciągu nawet 30 min. Jest to najszybsza możliwość zaciągnięcia pożyczki. Jednorazowo możemy pożyczyć do kilku tysięcy złotych, z terminem spłaty do 30 dni. Oprocentowanie jest stosunkowo atrakcyjne, nieco wyższe niż w pożyczkach bankowych.

I to właśnie one są trzecią możliwością zaciągnięcia pożyczki. W porównaniu do szybkiej pożyczki z firmy poza bankowej doświadczymy tutaj zdecydowanie więcej formalności, dłuższy czas realizacji, ale niższe oprocentowanie. Decyzja oczywiście należy już do nas, co jest dla nas istotniejsze i którą pożyczkę wybierzemy.

Dodaj komentarz