0

Pomysł na prezent – akcesoria do laptopa

Szukasz praktycznego prezentu dla zapracowanego posiadacza laptopa, a może sam przez wiele godzin spędzasz czas przy swoim notebooku i potrzebujesz sposobów na uczynienie swojej pracy bardziej komfortową, wydajną i efektywną? Oto akcesoria do laptopa, które mogą w tym pomóc.

Podkładka chłodząca
Trzymanie nagrzanego laptopa na kolanach nie należy do przyjemności, poza tym, nagrzany może odmawiać posłuszeństwa. W takich sytuacjach warto zastosować specjalną podkładkę chłodzącą. Urządzenie podłącza się za pomocą USB do laptopa, a jego wentylatory zaczynają chłodzić komputer. W ten sposób laptop może stać się chłodniejszy nawet o 10 stopni Celsjusza.

Dysk zewnętrzny
To nie tylko dodatkowe miejsce na niemieszczące się na laptopie pliki, ale także praktyczne rozwiązanie na wypadek konieczności przeniesienia dużej ilości danych z jednego komputera na drugi lub przechowania kopii zapasowej.

Etui i torba
Odpowiednie etui na torbę i laptopa zapewnia większą wygodę podczas transportu sprzętu oraz zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami. W związku z tym, kupując etui lub torbę na laptopa warto zwracać uwagę zarówno na cechy zwiększające komfort noszącego (pasek, rączka), design, przegrody i kieszenie, jak i na cechy podwyższające bezpieczeństwo sprzętu, np. wodoodporny materiał lub metalowa obudowa.

Lampka USB
Wygodna, elastyczna lampka mocowana do komputera, nie wymaga baterii, ponieważ jest podłączona do laptopa za pomocą USB. Lampka oświetla klawiaturę i najbliższe otoczenie laptopa, dzięki czemu jest bardzo przydatna podczas wieczornej pracy, prezentacji, w podróży.

Dodaj komentarz