kurs niemieckiego online
0

Ordnung muss sein, czyli niemiecki online

Czy ciągle uważacie język niemiecki za niezwykle trudny, a gramatykę stworzoną przez German za zawiłą i nie do przejścia? Nie martwcie się, nie jesteście jedyni:-) Kłopoty z opanowaniem mowy Naszych Zachodnich Sąsiadów mogą brać się stąd, że jak dotąd nie stosowaliście odpowiedniej metody nauki. Warto byłoby zatem zainteresować się alternatywą dla konwencjonalnych lekcji, które, jak widać w Waszym i moim przypadku nie sprawdziły się zanadto. Taką alternatywą może być kurs niemieckiego online. Mimo pozornego luzu podczas zajęć w sieci pamiętajcie jednak o zachowaniu przynajmniej minimum niemieckiego porządku w nauce, bo Ordnung muss sein, żeby były efekty 🙂

kurs nienieckiego
upload.wikimedia.org

Ordnung, a elastyczność

Nawet jeśli korzystacie ze specjalnych platform e-learningowych w dowolnym czasie, to i tak trzeba będzie dostosować się do panujących tu reguł. Owszem, macie dowolność wyboru godziny zajęć, ale w sztywnych ramach czasowych od 8:00 rano do 23:00. Co prawda lektor online poczeka dla Was „tylko” do 23, ale już z ćwiczeń udostępnionych na platformie korzystać będziecie mogli 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ordnung, a towarzystwo w sieci

W sieci nigdy nie jesteście sami. Ta reguła dotyczy również kursu niemieckiego online podczas którego macie stały kontakt wzrokowy i słuchowy nie tylko z lektorem ale też z resztą słuchaczy. Razem tworzycie wspólnotę językową podczas trwania kursu języka niemieckiego online, chociaż kto wie, czy nawiązane tu znajomości nie przetrwają dłużej. Przy czym, dla samotników przewidziano również możliwość zachowania pełnej anonimowości.

Ordnung, a metoda online

Nie dajmy się zwieść niekonwencjonalnemu sposobowi przekazywania wiedzy. Nadal jest ona oparta o kanony nauczania języków obcych, takie jak powtarzanie słownictwa, czy czytanie ze zrozumieniem albo ćwiczenia wymowy z lektorem online. Różne poziomy zaawansowani pozwolą na wybranie odpowiedniego kursu języka niemieckiego online. Wszystkie internetowe narzędzia udostępniane podczas nauki w sieci są proste w obsłudze i intuicyjne.

puzzle w barwach Niemiec
http://onlinelearningtips.com/

Więcej na temat niemieckiego w sieci dowiecie się tutaj: http://www.empikschoolonline.com/kurs-niemiecki

 

źródło obrazka wyróżniającego :pxhst.co

Dodaj komentarz