profesjonalne portrety
0

Moje prawdziwe i profesjonalne ja

Na ile moje prawdziwe ja wyraża się w pracy, którą wykonuję? Na ile mogę nazwać pracę moim życiem? I jak wyglądałby mój profesjonalny portret? Pewnie jest tak, że jeśli odnosimy sukcesy, to gotowi jesteśmy w większym stopniu identyfikować się z firmą i jej cele uważać za własne. Gorzej, gdy kariera utknęła w martwym punkcie i trudno nam się zmotywować do jakiegokolwiek wysiłku. Wtedy nie pozostaje nam nic innego, jak zrobić dobrą minę do złej gry. (zwłaszcza gdy bierzemy udział w profesjonalnej sesji do katalogu firmy lub na oficjalną stronę w internecie:-). Poniżej kilka przykładów na profesjonalne portrety.

Moje prawdziwe ja w barwach loga

profesjonalny portret
http://portret24.pl/

Fotografia portretowa może być bez żadnego wahania nazywana sztuką. Tu nie chodzi tylko o wykonanie wyraźnego zdjęcia, na którym będzie można rozpoznać szczegóły anatomiczne, ale zwraca się szczególną uwagę na oddanie osobowości pozującej osoby. Nie jest łatwo zrobić udany portret w scenerii biura lub hali fabrycznej, gdzie na co dzień towarzyszy nam pośpiech i spora dawka stresu. Trzeba jednak przyznać, że prawdziwi profesjonaliści i w takich warunkach sobie poradzą wykonując udane profesjonalne portrety nawet na tle firmowego loga.

 

 

Moje prawdziwe ja w miejscu pracy

profesjonalny portret
http://portret24.pl/

Zastosowanie odpowiedniego tła podczas sesji zdjęciowej może przynieść najróżniejsze efekty. Portret profesjonalisty będzie miał o wiele większą siłę wyrazu, gdy na drugim planie dadzą się zauważyć efekty jego pracy lub szczegóły środowiska, w którym na co dzień się obraca. Tak wykonana fotografia portretowa będzie jak opowieść o bohaterze i jego dokonaniach. Specjaliści od fotografii portretowej wiedzą, jak najlepiej sportretować urzędnika w biurze, pracownika obsługi sklepu wśród półek z towarami czy też fryzjera z grzebieniem w ręku.

Moje prawdziwe ja naprawdę beauty

fotografia portretowa
http://portret24.pl/

Kto powiedział, że sesja biznesowa nie może być glamour? Tylko od zleceniodawcy zależy jaki charakter będą miały portrety osób wykonanych w jej trakcie. Wykorzystanie światła studyjnego może zdziałać cuda dosłownie w każdej lokalizacji i w przypadku każdego modela. Nic dziwnego, że niektóre portrety specjalistów od księgowości, menadżerów sprzedaży lub dyrektorów pionu R&D wyglądają jakby były robione dla magazynów beauty.

Więcej o tym, jak pokazać swoje prawdziwe i profesjonalne ja w całej krasie dowiecie się tutaj: http://portret24.pl/profesjonalne-portrety-2/

Dodaj komentarz