kawa w pracy
0

Kawa dla kontrahenta

Nie można wyobrazić sobie poważnej rozmowy biznesowej, która nie zaczęłaby się od konwencjonalnego pytania: „Czego się Państwo napiją?” Dziś coraz częściej w odpowiedzi na to konwencjonalne pytanie otrzymamy całkiem niekonwencjonalną odpowiedź, bo oto nasi goście zamiast zażyczyć sobie zwykłej małej czarnej albo herbaty z cytryną poproszą o cappuccino, latte macchiato albo espresso. Aby wyjść z twarzą z takiego ambarasu lepiej już dziś zaopatrzyć się w firmie w dobry ekspres ciśnieniowy i niezawodny spieniacz do mleka.

Ekspresowe latte dla gości

automatyczny ekspres do kawy
http://www.krups.com.pl/

Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli ciśnieniowych ekspresów do kawy. Jeśli cenimy sobie funkcjonalność i naprawdę błyskawiczne działanie zdecydujmy się na ekspresy automatyczne, z których ulubiona kawę otrzymujemy tylko za dotknięciem jednego guzika. Z kolei ekspresy kolbowe to już w pełni profesjonalne urządzenia dające gwarancję prawidłowej ekstrakcji kawy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Espresso czy latte z takich ekspresów ciśnieniowych odznaczają się wyjątkowym aromatem i esencjonalna konsystencją. Nawet najtrudniejsze negocjacje handlowe mogą być dzięki nim choć odrobinę przyjemniejsze.

 

Kawa z mlekiem spienionym

spieniacz mleka
http://www.krups.com.pl/

Doskonałym uzupełnieniem ciśnieniowego ekspresu do kawy będzie zakup spieniacza do mleka. Obecnie najlepsze modele wykonane są ze stali nierdzewnej, a zastosowana w nich technologia Frothing control pozwala na uzyskanie optymalnych efektów. Dzięki łatwej obsłudze polegającej na wyborze jednego z trzech programów otrzymamy lekkie jak pianka mleko do cappuccino, spienione mleczko do przygotowania latte macchiato lub szklankę gorącego mleka idealnego do tradycyjnej kawy lub kakao. Bardzo wygodne jest korzystanie z bezprzewodowych spieniaczy mleka, które bez problemu możemy ustawić na każdym stole konferencyjnym.

Więcej na temat nowoczesnych spieniaczy mleka i ciśnieniowych ekspresów do kawy dowiecie się tutaj: http://www.krups.com.pl/products/31

Źródło obrazka wyróżniającego: www.coffeeatwork.de

Dodaj komentarz