wyłożyć karty na stół
0

Operatorzy wykładają karty na stół

Telefony na kartę używane są głównie przez osoby, które nie mają zamiaru wiązać się długoterminowymi umowami z sieciami komórkowymi, a przy tym chcą zachować pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Operatorzy działający na naszym rynku doskonale zdają sobie sprawę z takiego zapotrzebowania i przygotowują usługi zawierające coraz więcej korzystnych warunków. Jeśli chcemy dowiedzieć się, która z ofert jest najkorzystniejsza poprośmy o wyłożenie wszystkich kart na stół i nie ukrywanie asów w rękawie. Dopiero poznawszy szczegóły każdej oferty na kartę, będziemy mogli je porównać i zdecydować, która z nich najbardziej nam odpowiada.

As wśród połączeń

karty sim
blog.avast.com

Porównanie ofert na kartę trzeba zacząć od ustalenia, co w tych ofertach interesuje nas najbardziej. Zastanówmy się zatem, czy z telefonu na kartę mamy zamiar częściej rozmawiać czy też wysyłać sms. Ustalmy w której sieci komórkowej mamy najwięcej znajomych. A może z pomocą tego telefonu będziemy głównie korzystać z internetu i dzielić się wiadomościami na portalach społecznościowych? Dopiero mając ustalone priorytety możemy przystąpić do porównania poszczególnych taryf, w których będą dokładne ceny ustalone za minutę połączenia, za każdy sms oraz za ilość GB transferu danych.

Telefoniczny poker

telefony samsung
http://www.fortel.info/

Innym sposobem na efektywne porównanie ofert na kartę jest polowanie na najlepszy model telefonu. O ile startery są zazwyczaj pozbawione tej opcji, o tyle specjalne taryfy takie jak Zetafon w Orange upoważniają nas do zakupu markowych urządzeń mobilnych za symboliczna złotówkę. Oczywiście ceny telefonów nie zawsze są symboliczne i zwłaszcza za nowsze modele sieci komórkowe pobierają wyższe opłaty. Jednak i tak wychodzi to dużo taniej niż w sklepie. Ceny dostępnych telefonów w tej taryfie można sprawdzić tutaj: http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony

źródło obrazka wyróżniającego: www.pcworld.com

 

Dodaj komentarz