0

Niedrogie wakacje w Europie – 4 ciekawe propozycje

Wakacje już za kilka miesięcy. Jeśli nadal nie macie zaplanowanego celu podróży, nie chcecie rujnować domowego budżetu, ani polować na oferty Last Minute, jest to ostatni dobry moment na zaplanowanie wakacji. Turystyczne wydawnictwo Lonely Planet proponuje kilka nietuzinkowych, a do tego stosunkowo niedrogich propozycji na tegoroczny urlop w Europie.

Słowenia – niewielkie państwo otoczone przepięknymi górami oferuje zarówno atrakcje typowe dla kurortów górskich – jazdę na nartach, piesze wędrówki, wspaniałe krajobrazy, jak i ulubione rozrywki plażowiczów i amatorów sportów wodnych.

Albania – to nieco zapomniane przez turystów państwo śródziemnomorskie, gdzie dostępne są wspaniałe plaże, wysokie góry i mnóstwo innych atrakcji zlokalizowanych w stolicy – Tiranie, a to wszystko w bardzo przyzwoitej cenie.

Wyspy Owcze – ten nietuzinkowy cel podróży spodoba się wszystkim, którzy bardziej niż za tłumem innych turystów i gorącym klimatem tęsknią za kontaktem z zapierającą dech w piersiach, dziewiczą naturą.

Islandia – lodowce, wulkany i gejzery, możliwość biwakowania w dowolnym miejscu i bardzo niskie ceny to największe zalety Islandii i kolejny pomysł na wakacje dla tych, którym nie przeszkadza brak letniego skwaru.

Dodaj komentarz