prezenty firmowe
0

Nagrody dla Wygody – programy lojalnościowe dla firm

Dbanie o najlepszych klientów, to priorytet w biznesie. Bez nich Twoje szanse na przetrwanie na rynku byłyby znikome. Pamiętaj, że odpowiednio doceniony, odnoszący satysfakcję klient chętnie będzie kontynuował z Tobą współpracę i z pewnością odrzuci propozycję odejścia do konkurencji. To właśnie nazywamy lojalnością, która w biznesie sama z siebie się nie bierze i trzeba ją niejako wywołać u klientów. Dobrym sposobem są programy lojalnościowe dla firm, które z pewnością dadzą klientom impuls do lojalnych zachowań poprzez nagrody za sukcesywne zakupy.

Nagrody dla Twojej wygody

Trzeba jednak wiedzieć, że obsługa programów lojalnościowych dla firm to spore wyzwanie. Dla Twojej wygody lepiej będzie zlecić ją firmie zewnętrznej. Specjaliści pomogą Ci określić obszar sprzedaży, który wymaga wzmocnienia i tak skonstruują program lojalnościowy, by klienci właśnie w tym obszarze dokonywali zakupów. Poza tym, dzięki nim poznasz preferencje Twoich klientów, podzielisz ich na kategorie i ustalisz odpowiednie progi zakupowe w każdej grupie. Z pewnością program lojalnościowy podniesie prestiż Twojej firmy i zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku.

Nagrody dla wygody Klientów

Wybranie konkretnie programu lojalnościowego Ready (sprawdź go) oznacza także wygodę Twoich Klientów. Dzięki uruchomieniu specjalnej platformy on-line maja oni dostęp do danych o nagromadzonych punktach oraz o dostępności nagród non stop. Do tego wybierają nagrody według swojego uznania i to aż spośród 39 tysięcy artykułów! Także, w razie reklamacji, czy pytań dodatkowych specjalnie dla nich uruchamia się różne narzędzia kontaktu, takie jak e-mail, infolinię, sms, czy też adres do korespondencji pocztowej. Twój klient poczuje się z pewnością doceniony dzięki takim programom lojalnościowym dla firm.

Źródło obrazka: corporategiftsouthafrica.co.za

Dodaj komentarz