kupno samochodu na firmę
0

Menadżerze floty – nie ma się nad czym zastanawiać!

Jeśli twoja firma planuje poszerzenie floty albo wymianę wysłużonych samochodów firmowych na nowe, to trzeba przyznać, że czeka cię nie lada wyzwanie. Jako menadżer floty będziesz musiał przejrzeć mnóstwo ofert dealerów samochodowych, a może nawet zorganizować przetarg. Do tego trzeba będzie ostro negocjować ceny i warunki sprzedaży pojazdów, a także kwestie gwarancji podczas ich użytkowania. Jeśli tylko chciałbyś ująć sobie trudu, to możesz pójść na skróty i od razu zdecydować się na markę, która od lat zajmuje pozycje lidera w sprzedaży flotowej w Polsce.

Dołącz Octavię do floty

skoda octavia
http://www.skoda-flota.pl/

Najchętniej kupowanym samochodem na firmę w 2014 roku została Skoda Octavia z liczbą prawie 14 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Z kratką, czy bez, model ten sprawdza się doskonale zarówno w małych jak i dużych firmach. Wśród nowych samochodów segmentu C trudno znaleźć inny o równie korzystnej relacji ceny do jakości. Kupując ten samochód na firmę zyskujesz ponadczasowy design i optymalne parametry jazdy w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Stwórz flotę Eco

ekologiczna skoda
http://www.skoda-flota.pl/

Dbając o politykę środowiskową twojej firmy nie możesz zapomnieć o wpływie pojazdów, jakimi poruszają się twoi pracownicy na otoczenie. Kupując samochody służbowe marki Skoda możesz być pewien, że wyposażono je w silniki o obniżonej emisji CO2. Do tego producent proponuje wersje Green Line dla najbardziej popularnych modeli, które jeszcze bardziej ograniczają zużycie paliwa, a co za tym idzie wydalanie spalin do atmosfery. W stworzeniu Eco Floty pomogą także liczne szkolenia dla kierowców w ramach Szkoły Auto.

Zostać Ekspertem Flotowym

logo ekspert flotowy skoda
http://www.skoda-flota.pl/

Kiedy już dostatecznie dużo dowiesz się na temat swoich samochodów firmowych, a uzupełnienie floty o nowe auta na firmę nie będzie dla ciebie problemem możesz spróbować swoich sił Wielkim Teście Flotowym podczas którego wyłania się najbardziej użyteczne modele w firmowych car parkach. Chyba nikogo nie zdziwiły liczne nagrody i głosy oddane na Skodę w 2015 roku. Marka przygotowała także specjalny program edukacyjny podczas którego w wyniku testów, szkoleń i interaktywnych spotkań wyłania się zwycięzcę i ogłasza go Ekspertem Flotowym na dany Rok.

Dodaj komentarz