Obsługa klienta Alior
0

Konta i karty z kapelusza

Często rozliczasz się ze swoimi klientami w obcej walucie? A może ciągle wyjeżdżasz za granicę? Nawet jeśli żadna z tych opcji ciebie nie dotyczy i tak możesz skorzystać z usług pierwszego w Polsce kantoru online i na przykład siedząc wygodnie w swoim fotelu zarabiać na korzystnych transakcjach walutowych. Sprawdź sam inne propozycje, którymi niczym z kapelusza sypie Kantor w Alior Banku.

14 kont walutowych

kursy walut Alior
źródło: drogadowlasnegom.pl

 Po rejestracji Alior Bank udostępnia ci możliwość otwarcia aż 14 rachunków w różnych walutach. Ich prowadzenie nic nie kosztuje, a do tego wszystkie przelewy wymienionych środków są darmowe. Nic, tylko kupować, sprzedawać i przelewać. Możesz też dawać zlecenia walutowe na transakcje na przykład w euro po kursie możliwie najkorzystniejszym (sprawdź tu). Jeśli jednak wolisz gotówkę od pieniądza wirtualnego, zawsze możesz wypłacić żądaną kwotę w złotówkach, euro, dolarach i funtach w dowolnych oddziałach Banku lub w innych wyznaczonych do tego celu placówkach.

3 Karty walutowe

karty walutowe Alior
źródło: http://4.bp.blogspot.com

Karty walutowe wydawane przez Kantor Alior Banku to rozwiązanie idealne dla podróżujących za granicę. Dzięki kartom powiązanym z rachunkami w euro, dolarach i funtach bez problemu dokonasz płatności w tych walutach. Z ich pomocą będziesz też mógł robić zakupy i płacić za nie w zagranicznych sklepach online. Otrzymując powiadomienia o aktualnym kursie euro, sam wybierzesz najdogodniejszy moment do pobrania gotówki w tej walucie w jednym z oddziałów.

24 godziny 7 dni w tygodniu

zegar i waluty
źródło: http://www.aliorbank.pl/

Dostęp do kantoru online w Alior Bank to nie tylko możliwość kupna i sprzedaży 13 walut obcych, ale również możliwość dokonywania transakcji krzyżowych, na przykład kupno dolarów za ero po jak najlepszym kursie danego dnia. Do tego ten kantor nigdy się nie zamyka, tu handel walutami trwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz wsparcia doświadczonych kantorzystów, możesz na nich liczyć każdego dnia, nie wyłączając sobót i niedziel od godziny 8 rano do 22.

Dodaj komentarz