Seat Alhambra
0

Kogo stać na nowe auto co trzy lata?

Patrzysz przez okno, a twój sąsiad podjeżdża pod dom zupełnie nowym samochodem i to o klasę lepszym niż ten ostatni, którym zresztą też jeździł tylko trzy lata. Skąd on na to bierze kasę? Zastanawiasz się i czujesz jak szpila zazdrości pomału wwierca ci się w bok i zaczyna kłuć niemiłosiernie. Czy naprawdę nie stać cię na zmianę auta? Na to, by przesiąść się w końcu z wysłużonego Volkswagena, którym jeździsz od x lat do na przykład nowiutkiej Alhambry, wprost idealnej dla całej rodziny? Popytaj w Volkswagen Bank, zdaje się, że mają na to odpowiedni sposób.

Weź Alhambrę w kredycie

Jeśli posiadasz trochę oszczędności, to kredyt na auto w Volkswagen Bank jest dobrym rozwiązaniem. Wymagany wkład własny zaczyna się od 10% wartości wybranego modelu Seata. Oprocentowanie będzie się wahało między 1%, a 2.99 % w zależności od okresu kredytowania, na który się zdecydujesz, a prowizja bankowa nie wyniesie więcej niż 5%. Trzeba przyznać, że to atrakcyjne warunki i pod wieloma względami konkurencyjne w stosunku do innych ofert na rynku. Na pewno dużym atutem jest także możliwość indywidualnego ustalenia wysokości miesięcznej raty.

albo jeszcze lepiej w Autokredycie

Z kolei oferta Autokredytu nie wymaga od ciebie żadnych wkładów własnych. Możesz wyjechać z salonu nowiutkim Seatem nawet jeśli chwilowo nie masz odłożonej gotówki. Umowę Autokredytu podpisujesz na 36 lub 48 miesięcy. Po tym okresie będzie trzeba podjąć decyzję i wybrać jedną z trzech opcji; albo spłacisz pozostałą kwotę kredytu jednorazowo i zatrzymasz auto, albo rozłożysz spłatę na raty, żeby nadal cieszyć się dobrze wybraną Alehambrą, albo… przesiądziesz się do nowego modelu, oczywiście o klasę wyżej niż poprzednio. Ta trzecia opcja możliwa jest dzięki gwarantowanej wartości wykupu auta i otwartej drogi do zaciągnięcia kolejnego Autokredytu na następne 3, 4 lata, po których to znów będzie można przesiąść się do auta o klasę wyżej.

źródło obrazka: www.seat-auto.pl

Dodaj komentarz