mieszkanie na pokaz
0

Jak pokazać mieszkanie pokazowe?

Architektura, doskonale prezentuje się na fotografiach. Sama będąc dziedziną sztuki, potrafi być wdzięcznym tematem wielu ujęć. Podziwianie gotowych obiektów można pozostawić koneserom, natomiast przyszłych nabywców lub klientów interesować będą raczej detale związane z wyglądem pomieszczeń i układem wspólnych korytarzy. Chcąc jak najkorzystniej przedstawić mieszkanie na sprzedaż albo do wynajmu, warto zatrudnić profesjonalistów, którzy będą w stanie wykonać naprawdę atrakcyjne zdjęcia samego budynku jak i jego wnętrza.

fotografia budynku
flash-group.pl/

Mieszkanie jak z obrazka

Wymarzone mieszkanie lub lokum dla biznesu może dla różnych osób oznaczać zupełnie co innego. Zadaniem fotografii inwestycji jest pokazać wybrany obiekt w taki sposób, by przykuć uwagę potencjalnych nabywców i pozytywnie się wyróżnić na tle podobnych ofert na rynku. Dlatego fotograficy starają się prezentować bryły budynków wtopione w okoliczny krajobraz albo z panoramą nieba rozpościerającą się tuż nad dachami. Z kolei we wnętrzach ważne jest wykonanie zdjęcia o odpowiedniej porze dnia, gdy do pomieszczeń wpada najwięcej świtała słonecznego, a także zrobienie ujęcia obejmującego większe pole widzenia niż tylko przeciwległe ściany i okno.

zdjęcie wnętrza mieszkania
flash-group.pl/

Fotki dla klienta

Trzeba zauważyć że fotografia inwestycji zajmować się może także nieruchomościami pod wynajem takimi jak hotele lub pensjonaty. Badania pokazują, że klienci wybierający w internecie pokój lub mieszkanie do wynajęcia na wakacyjny wypoczynek skłonni są bardziej kierować się wyglądem pomieszczeń i obiektu w całości, niż ich opisem. Udane zdjęcia hotelowych apartamentów mogą skusić niejednego klienta z wyższej półki.

fotografia z budowy
flash-group.pl/

Dokumentacja etapów inwestycji

Trzeba zauważyć, z fotografia inwestycji stanowi, obok zapisków w dzienniku budowy oraz pism sporządzanych podczas prowadzenia robót, ważny element dokumentacji poszczególnych etapów budowy. Inwestorzy chcący na bieżąco rejestrować postęp prac związanych z powstawaniem lub wykańczaniem budynków mogą zatrudnić profesjonalnych fotografów, którzy na szczegółowych zdjęciach uwiecznią rzeczywisty stan techniczny.

Więcej na temat fotografii inwestycji dowiesz się tutaj: http://flash-group.pl/2015/03/mieszkanie-pokazowe-w-inwestycji-chilli-city-fotografia-architektury/

źródło obrazka wyróżniającego:  flash-group.pl/

Dodaj komentarz