0

Hiszpania Last Minute, czyli kiedy urlop najbardziej się opłaca

Oferty Last Minute są w Polsce jednym z najpopularniejszych sposobów na spędzanie wakacji, ale na urlop w atrakcyjnej cenie możemy jechać także zimą. Okres tuż po rozpoczęciu nowego roku to jeden z najlepszych momentów na znalezienie najlepszej okazji. O czym warto pamiętać szukając miejsca na wyjazd właśnie teraz?

hiszpania last minute

Kiedy najlepiej szukać Last Minute?
Tanie oferty w biurach podróży największym zainteresowaniem cieszą się tuż przed wakacjami, jednak jeśli marzy nam się niedrogi wyjazd do słonecznego kurortu poza sezonem turystycznym, na okazje Last Minute możemy polować przez cały rok. Momenty, w których tanie oferty są szczególnie korzystne to okres od maja do czerwca oraz czas przed Bożym Narodzeniem, a także okres po rozpoczęciu nowego roku. Właśnie wtedy hotele oferują najniższe ceny, a chętnych do podróży jest stosunkowo niewielu, dlatego jeśli potrzebujecie kilku dniu odpoczynku, oferty takie jak Hiszpania Last Minute czekają na was właśnie teraz. Warto także pamiętać, że poszczególne biura podróży szykują najlepsze oferty o określonych godzinach.

hiszpania last minute

Mniejsze szanse w święta i szczycie sezonu

Trzeba także powiedzieć o okresach, w których zdecydowanie nie opłaca się polować na Last Minute. Jak łatwo się domyślić, są to okresy świąteczne, Nowy Rok, długie weekendy czy majówka. Szukanie tanich ofert w szczycie sezonu wakacyjnego (do lipca do września) to również strata czasu, chyba, że możemy pogodzić się z niedogodnościami, takimi jak różne miejsca wylotu czy mało komfortowy hotel.

Tags:

Dodaj komentarz