garnki philipiak
0

Gastronomiczne must have

Jeśli marzycie o przyrządzaniu ekskluzywnych dań o wyszukanych smakach albo wprost przeciwnie, chcielibyście gotować prosto ale zdrowo, powinniście pomyśleć o zaawansowanych technologicznie i najlepszych garnkach na rynku, które pozwolą Wam na osiągniecie prawdziwego kunsztu w kuchni. Posługując się profesjonalnym zestawem nie będziecie bać się żadnego kulinarnego wyzwania, a inwestycja w zestaw de lux, zwróci się w osiąganych efektach smakowych potraw i satysfakcji poczęstowanych nimi gości. Poniżej kilka elementów z aktualnego gastronomicznego must have:

zestaw lasganerą
http://www.philipiaksalony.pl/

Lasagnera i gęsiarka – tradycja w kuchni

Przede wszystkim warto postawić na producenta markowych naczyń, który czerpie z tradycji i to zarówno rodzimej jak i z innych kuchni świata. W zestawie obecnie najlepszych garnków na rynku (sprawdź tutaj: http://www.philipiaksalony.pl/produkty ) natknąć się można na przykład na gęsiarkę. Jest to garnek ze stali przypominający kształtem brytfannę, jednak od naczyń używanych jeszcze przez nasze prababcie nie tylko do przyrządzania wymagającej długiej obróbki cieplnej gęsiny odróżnia go nowoczesna technologia wykonania, z podwójnym dnem i systemem pomiaru temperatury na pokrywce. Tak samo rzecz się ma z nowoczesnymi lasagnerami wchodzącymi do zestawów de lux. Przypominają one naczynia tradycyjnej kuchni włoskiej, w której oczywiście nie może zabraknąć niedzielnego lasagne dla całej rodziny lecz zostały unowocześnione innowacyjnymi materiałami oraz technologią produkcji.

garnki do gotowania
http://www.philipiaksalony.pl/produkty

Garnek do gotowania na parze – nowoczesny wybór

Nowoczesna kuchnia, owszem czerpie z tradycji, ale bierze z niej tylko to co najlepsze, czyli smak rodzimych produktów spożywczych oraz przepisy na pyszne dania. Jednak sam sposób ich przygotowania ulega często modyfikacji pod wpływem dostępnych urządzeń i i sposobów obróbki cieplnej. W ten sposób tradycyjne gołąbki, bigos lub schabowe występują dzisiaj w wersji fit, bardziej pasującej do stylu życia większości z nas. Mniej tłuste i bardziej pożywne tradycyjne potrawy otrzymamy przygotowując je w garnkach do gotowania na parze. Warto zaopatrzyć się w najlepsze garnki, wśród których nie zabraknie ani naczynia do gotowania na parze z akcesoriami, ani patelni do smażenia bez tłuszczu. To dopiero zestaw do nowoczesnego gotowania i prawdziwe gastronomiczne must have!

 

Dodaj komentarz