0

Ford Focus Titanium – stworzony do komfortowej jazdy

 

Ford Focus to od lat jeden z najpopularniejszych samochodów kompaktowych, także w 2016 roku uplasował się wysoko w rankingach najchętniej kupowanych aut na świecie. Focus dostępny jest w trzech wersjach nadwozia i kilku poziomach wyposażenia, dziś przyjrzymy się wersji Titanium.

Focus titanium
fot. ford.pl

Spośród wszystkich poziomów wyposażenia Focusa, Titanium dla wielu miłośników komfortowej jazdy może okazać się najatrakcyjniejszy. W odróżnieniu od bardzo popularnej wersji Trend Sport, Focus Titanium dodatkowo posiada m.in.: klimatyzację dwustrefową z automatyczną regulacją temperatury, radioodtwarzacz CD/MP3 z Ford SYNC 2 zawierający kolorowy wyświetlacz dotykowy 8”, zestaw głośnomówiący z Bluetooth® i rozbudowaną funkcją sterowania głosem, podgrzewaną przednią szyba (Quickclear) oraz podgrzewane dysze spryskiwaczy.

Focus Titanium
fot. autoblog.pl

Do wyposażenia Focus Titanium należy także: czujnik deszczu, automatyczny włącznik świateł, automatyczna klimatyzacja, przycisk Ford Power, elektrycznie sterowane tylne szyby, tempomat.

Focus Titanium
fot. testysamochodowe.pl

Z takimi udogodnieniami nietrudno wyobrazić sobie, że Ford Focus Titanium zapewnia wygodną i bardzo przyjemną jazdę, w każdych warunkach.

Focus Titanium
fot. musclecarszone.com

Zdjęcie główne: www.motortrend.com

Dodaj komentarz