0

4 aplikacje biurowe przydatne w prowadzeniu biznesu

Nowoczesne smartfony mogą być dla przedsiębiorcy doskonałymi narzędziami, pomagającymi w prowadzeniu firmy. Szczególnie w tym przydatne są aplikacje pozwalające szybciej, łatwiej i efektywniej zarządzać biurem. Systemy operacyjne na smartfony posiadają dziś mnóstwo ciekawych rozwiązań, oto niektóre za nich.

digital-marketing-1725340_960_720

  • Dysk, dokumenty, arkusze i prezentacje Google – to narzędzia dobrze znane nie tylko wśród przedsiębiorców, jednak oferują wiele ciekawych rozwiązań dedykowanych właśnie im. Dysk umożliwia dostęp do wszystkich plików bez względu na to, gdzie się znajdujemy, a dzięki odpowiedniej aplikacji możemy je tworzyć i dowolnie edytować. Arkusze pozwalają na edycję arkusza kalkulacyjnego na smartfonie, z kolei prezentacja Google na tworzenie i wprowadzanie zmian w istniejących prezentacjach.

office-336368_960_720

  • Divide – to aplikacja, która dzięki połączeniu z kontem Exchange synchronizuje skrzynkę mailową, kalendarz i listę kontaktów, dzięki niej nie zapomnimy o żadnym spotkaniu lub konieczności załatwienia sprawy w urzędzie.

8248451090_2c878b3440_b

  • Evernote – ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy w swojej pracy tworzą dużo notatek. Dzięki aplikacji zapiszemy wszystko, co przyjdzie nam do głowy – przypomnienie, kontakt czy genialny pomysł nie tylko w formie zapiski, ale także zdjęcia czy rysunku.

notebook-660559_960_720

  • Pushbullet – umożliwia przesyłanie przeglądanych stron, dokumentów czy powiadomień między komputerem i smartfonem.

 

Tags:

Dodaj komentarz