SPA dla pracowników
0

Bo każdy pracownik jest wyjątkowy

To, w jaki sposób pracodawca traktuje swoich pracowników wpływa na atmosferę pracy, a co za tym idzie również na ich satysfakcję. Jak pokazują badania, dla wielu zatrudnionych liczy się nie tylko zapłata za pracę, ale również fakt, że są doceniani przez przełożonych. Członkowie załogi wynagradzani adekwatnie do swoich obowiązków oraz doceniani za swoje zaangażowanie i wyniki będą czuli się w pełni umotywowany do pracy. Naprawdę istnieje mnóstwo sposobów na to, jak motywować pracowników i nie zawsze musi to być wypłata premii.

 Weekend SPA dla księgowych

Monotonna praca za biurkiem wiąże się nie tylko z dużym stresem każdego dnia, ale także z nadwyrężaniem tak ważnego dla codziennego funkcjonowania kręgosłupem. Zajmowanie przez długi czas tej samej pozycji siedzącej destrukcyjnie wpływa na odcinki lędźwiowo -krzyżowe oraz szyjne. Nic nie zrobi zatem lepiej pracownikom pionu administracyjnego i księgowości jak relaksujący weekend w SPA, wypełniony zabiegami pielęgnacyjnymi i leczniczymi masażami, na które zapewne niewielu może sobie pozwolić ze swojej pensji. Czy tak trudno zgadnąć, jak można motywować pracowników?

 Paintball dla handlowców

Nic nie przypomina bardziej gry strategicznej, jak codzienna praca handlowców. Wymyślanie skutecznych metod sprzedaży, trafianie dokładnie w gusta klientów docelowych i ewentualnie wykoszenie konkurencji z rynku, to chleb powszedni każdego przedstawiciela firmy. Może na pytanie, jak motywować pracowników działu sprzedaży do bardziej kreatywnych rozwiązań odpowiedzą rozgrywki paintballa laserowego zorganizowane w weekend przez pracodawcę?

 Rafting dla pracowników produkcji

Chęć współpracy i dobre relacje między członkami załogi można w skuteczny sposób wzmocnić wysyłając ich na wspólną przygodę. Podczas raftingu przełomem Dunajca albo rejsu wojskową amfibią, będą musieli działać razem, pomagać sobie nawzajem i wspierać się, by bezpiecznie dotrzeć do brzegu. Dokładnie takie same postawy będą bardzo przydatne podczas codziennej pracy na produkcji. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, jak motywować pracowników. Jeśli nadal nie wiesz, sprawdź tu.

 

Źródło obrazka: http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezent-dla-pracownika

 

 

Dodaj komentarz