ubezpieczenia w pakiecie
0

Bancassurance – ubezpieczenia na bank

Mieć wsparcie banku lub innej instytucji finansowej we wszystkich swoich biznesowych posunięciach, to życzenie każdego przedsiębiorcy. O ile łatwiej jest dyktować warunki na rynku, a także walczyć z konkurencją o pozyskanie nowych klientów lub o utrzymanie obecnej stopy sprzedaży, kiedy możemy polegać na stabilnym ubezpieczeniu naszych transakcji. Do tego oferując klientom pakiety assistance wzbogacamy naszą ofertę i wzmacniamy zaufanie do oferowanych przez nas produktów i usług. Bancassurance to ubezpieczenie, które na bank przyda się w każdej branży.

Karta kredytowa z ubezpieczeniem

bancassurance karta kredytowa
polki.pl

Instytucje z sektora finansowego od lat zacieśniają współpracę partnerską z ubezpieczycielami. Dzięki temu partnerstwu mogą oferować swoim klientom usługi bancassurance, które poszerzają ich ofertę i czynią ją bardziej atrakcyjną . Klient wiedząc, że może liczyć na ubezpieczyciela w przypadku kłopotów ze spłatą kredytu lub debetu zaciągniętego na karcie łatwiej podejmie ryzyko finansowe.

Ubezpieczony odbiorca prądu

dostawy prądu z ubezpieczeniem
http://planeria.pl/

Również dostawcy energii elektrycznej korzystają wiele na wejściu do programów partnerskich firm ubezpieczeniowych. Programy te pozwalają im na oferowanie klientom umów na dostawę prądu wraz z ubezpieczeniem od zdarzeń losowych, których konsekwencją mogłyby być niezapłacone rachunki. Do tego usługi bancassurance zawierają pakiety ubezpieczeń od kradzieży i kilka opcji assistance zarówno w domu jak i w biurze.

Telefon do ubezpieczyciela

ubezpieczenie kradzieży telefonu
http://www.siewie.pl/

Operatorzy na rynku telefonii komórkowej szukając sposobów na dotarcie do klienta docelowego stale muszą modyfikować swoją ofertą według jego potrzeb. Z pewnością propozycja umowy abonenckiej zawierającej ubezpieczenie od kradzieży telefonu będzie warta rozważenia przy szczególnie drogich modelach. W przypadku lojalnych abonentów pakiet bancassurance może być jeszcze bardziej rozszerzony i obejmować pakiety assistance lub ubezpieczenia dotyczące regularnego opłacania rachunków telefonicznych (sprawdź tu).

W kolejce po ubezpieczenie

Atrakcyjność wielu galerii handlowych i punktów obsługi zależy w dużej mierze od bogatej oferty. Jeśli klient będzie mógł w jednym miejscu załatwić większość swoich spraw, z pewnością tam właśnie się wybierze. Dobrze, gdy centrum handlowe czy sieć sklepów może zaoferować zawarcie umów ubezpieczeniowych, bo stanowią one jedną z podstawowych potrzeb w dzisiejszych czasach. W ten sposób klient stojąc w kolejce po świeże pieczywo, tuż obok będzie mógł załatwić sprawy związane z bancassurance.

Dodaj komentarz