jezioro bartąg koło olsztyna
0

Inwestycja w piękne widoki

Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości jest atutem którego nie są w stanie przecenić ani inwestorzy lokujący w niej swoje oszczędności, ani ci, którzy na jej zakup zaciągają wieloletnie kredyty hipoteczne. Taka inwestycja po prostu się opłaca. Jej wartość nigdy nie zmaleje, a wręcz przeciwnie będzie wzrastać w miarę upływu czasu. Powstające obecnie w Olsztynie nowe osiedle mieszkaniowe stanowi okazję, z której powinni skorzystać nie tylko amatorzy pięknych widoków, ale i dobrych inwestycji.

Jezioro i las w cenie

Tęczowy Las w Olsztynie
http://salon.pl/

Osiedle Tęczowy Las, bo o nim mowa, oferuje dosłownie tuż za rogiem wszystko to, z czego słynie Region Warmii i Mazur. Położone na obrzeżach Olsztyna mieszkania będą miejscem do odpoczynku i relaksu, dzięki bliskości lasów gminy Stawiguda oraz jeziora Bartąg. Przy tym jest ono doskonale skomunikowane z centrum miasta, do którego dojazd nie zajmie dłużej niż 15 minut. Nowo oddana ulica Płoskiego i znajdująca się tu pętla autobusowa zapewnią szybką i komfortową drogę. Miłośnicy ekologicznych środków transportu mają do dyspozycji bezpieczną ścieżkę rowerową w kierunku miasta, a do pobliskiego kampusu na Jarotach można dojść spacerem.

Cisza i spokój inwestora

nowe osiedle Olsztyn
http://static9.investmap.pl/

Architektura Osiedla Tęczowy Las pozostaje w harmonii z otoczeniem. Sieć wewnętrznych uliczek zapewnia komfort poruszania się, a tereny zielone i place zabaw doskonale komponują się z otaczającą przyrodą. Plany tych nowoczesnych mieszkań w Olsztynie zostały starannie dopracowane w najmniejszych szczegółach, o czym świadczą funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania w ich wnętrzach. Spokoju i ciszy mieszkańców nie zakłócą nawet windy; są cichobieżne.

Więcej o warunkach oraz dostępności mieszkań w Olsztynie na Osiedlu Tęczowy Las dowiesz się tutaj: http://www.polnord.pl/inwestycje-w-sprzedazy/olsztyn/teczowy-las-etap-ii-bud-5#/////////2488//1/false/

źródło obrazka wyróżniającego: podroze.wm.pl

Dodaj komentarz