0

3 niebanalne pomysły na sylwestra dla singla

Jest październik, a więc dobry czas na to, by zaplanować sylwestra. Jeśli jesteś singlem, masz szczęście – możliwości jest naprawdę dużo. Oto niebanalne pomysły na sylwestra i ich orientacyjne koszty.

pomysły na sylwestra

W domu, ale z pomysłem
Sylwester spędzony w domu (niekoniecznie w pojedynkę) może być świetnym pomysłem na przywitanie nowego roku, jeśli tylko dobrze go zaplanujemy. Może warto przyrządzić coś smacznego i odwiedzić rodziców? Noc sylwestrowa może być też dobrą okazją do wprowadzenia w życie długo oczekiwanych zmian, np. poszukania swojej drugiej połówki.

pomysły na sylwestra

Wyjazd w nieznane
Sylwestrowa noc na świeżym powietrzu organizowana jest w większości polskich miast, zwłaszcza dużych oraz typowych kurortach turystycznych. Jeśli jest jakiś zakątek Polski, który zawsze chcieliście zobaczyć, sylwester będzie do tego doskonałą okazją. Jeśli nie ograniczają was finanse, sylwestra możecie równie dobrze spędzić za granicą.

pomysły na sylwestra

Rozrywkowo
Jeśli wybór między domowymi pieleszami a zabawą wśród tłumu obcych w mroźną zimową noc nie brzmi dla was zachęcająco, jest pośrednie rozwiązanie. Wieczór w teatrze, operze albo kabarecie w sylwestra przyciąga mnóstwo widzów, singli i nie tylko.

pomysły na sylwestra

Więcej o pomysłach na sylwestra w pojedynkę tutaj.

Dodaj komentarz