0

Kawa w międzynarodowym guście

Obecnie standardy obsługi klienta w wielu firmach usługowych obejmują zaproponowanie klientowi kawy podczas omawiania szczegółów kolejnego zlecenia lub przed podpisaniem umowy o współpracę. Wkrótce może się jednak okazać, że ze zwykłą małą czarna nie trafimy w gusta naszych kontrahentów, zwłaszcza tych, co to w niejednej kafejce na świecie kawę pili. Dlatego warto już dziś zaopatrzyć w kawę do ekspresu ciśnieniowego z prawdziwego zdarzenia odpowiadającą najnowszym międzynarodowym trendom, tak aby nie dać się zaskoczyć nawet najbardziej wymagającym kawoszom spośród naszych klientów. .

Włoska latte macchiato i cappuccino

kaa do kspresu ciśnieniowego
www.dolce-gusto.pl

Chyba najwięcej w kwestii kawy do ekspresów ciśnieniowych mają obecnie do powiedzenia Włosi. To przecież u nich wymyślono esencjonalne espresso, które z najrozmaitszymi dodatkami tworzy efektowne latte macchiato o smaku waniliowym, karmelowym i wielu innych. Ilość odmian smakowych włoskiego klasyka, czyli cappuccino może przyprawić o zawrót głowy, jednak nie tych, którzy mają spory zapas kapsułek do ich przyrządzania.

Francuska café au lait

kaa do ekspresu ciśnieniowego
www.dolce-gusto.pl

Z kolei Francja uważana za kolebkę pierwszych kafejek ma swój niepodważalny wkład w kulturę picia kawy na całym świecie. Do dziś zresztą francuski sposób przyrządzania tego napoju stanowi wzór dla wielu właścicieli kawiarni. I tak zastanawiając się nad tym, jaką kawę do ekspresu ciśnieniowego wybrać, nie możemy zapomnieć o kapsułkach z café au lait, które pozwolą przygotować poranną kawę w iście francuskim stylu

Kawa i herbata z całego świata

kawa do ekspresu ciśnieniowego
www.dolce-gusto.pl

Jeśli zaopatrzymy się w firmie w ekspres ciśnieniowy dobrej marki, to stale będziemy mogli poszerzać ofertę przygotowywanych w nim gatunków kawy. Nie zaskoczą nas nowości w stylu czekoladowej mochi czy lekko palonego americano, bo w każdym momencie będziemy mogli dokupić kapsułki do ich przygotowania. Nie zapominajmy, że oprócz kawy, do ekspresu ciśnieniowego załadować możemy również kapsułki z egzotycznymi gatunkami herbaty, takimi jak Marakesh Style Tea albo Chai Tea Latte.

Jeśli nadal nie wiesz, jaka kawa do ekspresu ciśnieniowego jest najlepsza, poczytaj informacje zawarte tutaj: https://www.dolce-gusto.pl/flavours

źródło obrazka wyróżniającego: kobieta.interia.pl

Dodaj komentarz