0

Wielka szansa dla start-upów już w maju

W dniach 11-12 maja młodzi przedsiębiorcy, którzy staną do rywalizacji w Start-up Challenge będą mieli wyjątkową szansę na zaprezentowanie swoich start-upów wśród przedstawicieli świata biznesu i polityki podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Majowy Europejski Kongres Gospodarczy organizowany jest już po raz dziewiąty przez Grupę PTWP. Oprócz trwających trzy dni debat, spotkań i różnego rodzaju wydarzeń towarzyszących odbędzie się także European Start-up Days. To już drugi raz, gdy startujący przedsiębiorcy będą mieli okazję do spotkania z reprezentantami największych firm, naukowcami, samorządowcami i politykami z całego świata.

Jak mówi Dariusz Żuk, prezes Business Link, organizatora European Start-up Days – „Korporacje szukają innowacji, a start-upy – możliwości rozwinięcia skrzydeł. Musimy szukać platformy współpracy między jednymi i drugimi. Taka jest właśnie idea organizowania European Start-up Days – wydarzenia, które w zeszłym roku zgromadziło ponad 2 tys. start-upów”.

Aby móc bezpłatnie zaistnieć w specjalnej przestrzeni wyznaczonej dla stu najciekawszych pomysłów na biznes, trzeba zgłosić do konkursu Start-up Challenge. Udział w konkursie nic nie kosztuje, a wziąć w nim udział na pewno warto – ze stu najlepszych start-upów zostanie wyłonionych osiemnastu „wybrańców”, którzy dodatkowo zostaną zaprezentowani na scenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a także przed współuczestnikami European Start-up Days w „Spodku”.

Zgłoszenia do Start-up Challenge są przyjmowane do 16 kwietnia.

Źródło: www.wgospodarce.pl

Dodaj komentarz