okurzacz bezworkowy
0

Sprzątanie – całkiem niebrudna robota

Otworzenie własnej firmy sprzątającej, to dobry pomysł w dzisiejszych czasach. Coraz mniej przedsiębiorców decyduje się na zatrudnianie na stałe osób do utrzymania czystości w biurach czy na halach fabrycznych. Dodatkowo zabiegani i zapracowani gospodarze domów jednorodzinnych i mieszkań w apartamentowcach rzadko mają czas na robienie porządków własnoręcznie. Dlatego o zlecenia na sprzątnie raczej nie będzie trudno, a posiadając nowoczesny sprzęt, taki jak odkurzacze bezworkowe, jest szansa, że nawet sobie nawet sobie rąk w tej pracy nie ubrudzimy.

Praca cicha, łatwa i przyjemna

Mało kto wierzy, że praca może być cicha, łatwa i przyjemna. Tymczasem nie należy rezygnować z dążenia do tego, by taka właśnie się stała. Z cichymi odkurzaczami bezworkowymi takimi jak Silence Force Extreme w trakcie pracy można słuchać muzyki z odtwarzacza albo równie dobrze kontemplować odgłosy wiosennego poranka za oknem. Prawda, że robi się przyjemnie? Poza tym bogate wyposażenie dodatkowe pozwoli łatwo wyczyścić każdą powierzchnie; specjalna szczotka do parkietów zbierze nawet najdrobniejsze pyłki czy rozsypaną kawę na podłodze, szczotka do tapicerki oczyści sofy i fotele z kurzu i okruchów po jedzeniu czipsów, a szczotka do mebli zadziała niczym miotełka z piór.

Siła cyklonu w naszej służbie

Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że sprzęt do czyszczenia staje się coraz bardziej efektywny. Dziś w wielu przypadkach nie potrzebujemy już worków do odkurzaczy. W modelach takich jak Compact Force Cyclonic zanieczyszczenia wciągane są do specjalnego pojemnika o pojemności 1 litra, gdzie tak zwany system cyklonu wprawia je w ruch wirowy i oddziela je od strumienia powietrza. Technologia multi-cykloniczna zapewnia optymalną wydajność pracy odkurzacza polegającą na nieulegającej zmianie sile ssania oraz skutecznej separacji kurzu. Dzięki filtrom HEPA 13 odkurzacze bezworkowe zatrzymują w swoich pojemnikach nie tylko kurz i zanieczyszczenia mechaniczne, ale również alergeny, bakterie i wirusy. Dlaczego warto zdecydować się na tą konkretna markę podpowiedzą zamieszczone tu filmiki oraz wizyta pod poniższym linkiem:

http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Vacuum-Cleaners/Bagless-vacuum-cleaners.aspx

źródło obrazka wyróżniającego: http://adsoftheworld.com/

Dodaj komentarz