gwarancja na używane Volvo
0

Używane, ale tylko z gwarancją

To, że nowe fabrycznie auta mają gwarancję jest rzeczą oczywistą. Natomiast nie wszyscy wiedzą, że można oczekiwać gwarancji również na auta używane. Tak właśnie działa Program Volvo Selekt, który został opracowany specjalnie po to, by oferować klientom używane auta o zagwarantowanej jakości. Wysokie normy i dokładna weryfikacja sprawiają, że nic nie zakłóca w nich komfortu jazdy. Klienci zatem, oprócz niższej ceny, zyskują także pewną satysfakcję z wybranego samochodu.

Volvo prawie jak nowe

samochody używane
http://m.autokult.pl/

Mimo, że kupujemy używane Volvo, to jednak posiada ono parametry, których pozazdrościć mu może niejedno nowe auto. Przede wszystkim nie będzie ono starsze niż 5 lat, a na liczniku nie będzie miało więcej niż 150 tysięcy kilometrów przebiegu. Do tego używane VolVo z gwarancją ma zawsze pełną historię serwisową, czyli kupując je mamy świadomość, co w ciągu tych pięciu lat eksploatacji było w nim naprawiane. Jego obecny stan techniczny został sprawdzony i potwierdzony przez autoryzowanego technika Volvo.

Gwarancja jakości Volvo

auto z komisu
http://www.poloniusz.pl/

Samochody używane Volvo oferowane w programie Volvo Select przeszły gruntowną weryfikację według norm obejmujących ponad 100 punktów kontrolnych. Tylko po pozytywnym przejściu tej wnikliwej weryfikacji producent udziela na nie 12 miesięcznej gwarancji. Dodatkowym atutem skorzystania z oferty używanych Volvo z gwarancją jest ogólnoeuropejski pakiet pomocy drogowej w ciągu roku od zakupu. Jeśli mimo gwarancji używane Volvo nie spełni naszych oczekiwań, możemy je wymienić w ciągu miesiąca lub po przejechaniu nie więcej niż 1500 kilometrów.

Więcej informacji na temat programu Volvo Selekt znajduje się tutaj: http://domvolvo.volvocars-partner.pl/oferta/samochody-uzywane/

Żródło obrazka wyróżniającego: autoczescimulawki.pl

Dodaj komentarz