0

Ubezpieczenia – spokój i bezpieczeństwo

Czy warto się ubezpieczać? Odpowiedź jest krótka – warto. Jednakże ubezpieczać należy się z głową. Czasami pochopne decyzje mogą jedynie zrujnować nas finansowani niżeli pomóc. Warto zatem przejrzeć co do zaproponowania mają różni ubezpieczyciele, tym bardziej, że czasami znakomite oferty znajdują się w portfolio firm, o których nie pomyślelibyśmy w pierwszej kolejności.

Przykładem tego typu oferty jest propozycja od Renault Finansowanie. Kupując auto francuskiego producenta mamy oczywiście do dyspozycji ubezpieczenia komunikacyjne (GAP lub pakietowe), ale to nie wszystko. Renault wraz z RCI Banque ma w swojej ofercie również ubezpieczenia na życie – http://www.renaultfinansowanie.pl/ubezpieczenia.

Przyjrzyjmy się jak to wygląda w praktyce. Przyjmijmy, że jesteśmy zainteresowani kupnem auta marki Renault. Pełna gama jest bardzo szeroko i oferuje auta do wszelkich zastosowań, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Po mieście najlepiej sprawdzą się kompaktowe Twingo i Clio lub większe Megane, Scenic lub prestiżowy Talisman. Natomiast jeśli w obrębie naszych zainteresowań jest samochód rodzinny, to strzałem w dziesiątkę będzie Captur, Kadjar, Espace bądź Kangoo. Oferte uzupełniają ponadto modele dostawcze m.in. Trafic czy Master, sportowe wersje Clio, Megane i Twingo oraz elektryczne Zoe i Twizy.

Gdy odpowiedni model zostanie wybrany, możemy przejść do kwestii finansowych i ubezpieczeniowych. Nieważne czy korzystamy z opcji kredytowej czy leasingowej. W obydwu przypadkach możemy skorzystać z ubezpieczenia na życie. Zakres takiej ochrony obejmuje:

  • śmierć ubezpieczonego
  • trwała niezdolność do pracy ubezpieczonego
  • hospitalizację ubezpieczonego

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie Renault Finansowanie.

Najlepsi producenci aut starają się, żeby ich klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dzięki kompleksowości swoich usług Renault jest właśnie przykładem takiego przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz