auta używane
0

Samochody używane prawie jak nowe

Każdy sprzedawca używanego auta będzie nam go zachwalał mówiąc, że jest prawie jak nowy. My jednak rzadko wierzymy takim zapewnieniom i dopatrujemy się śladów zniszczeń oraz nadmiernej eksploatacji w każdym fragmencie karoserii jak i we wnętrzu samochodu. Trzeba przyznać, że dokonanie samodzielnej i miarodajnej oceny używanego samochodu bywa niezmiernie trudne. Dlatego najlepiej skorzystać w tym względzie z fachowego wsparcia, jakie daje program Volvo Selekt.

Drobiazgowa kontrola aut używanych

auto u mechanika
http://panoramafirm.pl/

Przede wszystkim używane samochody dostępne w Warszawie w programie Volvo Selekt maja mniej niż 5 lat i 150 tys km przebiegu, a więc faktycznie są prawie jak nowe. Do tego ich stan techniczny został drobiazgowo sprawdzony przez autoryzowanego technika Volvo, który odtworzył pełną historię serwisową każdego modelu. Jak drobiazgowa jest ta kontrola techniczna niech świadczą normy Volvo wyznaczające ponad 100 punktów kontrolnych w każdym aucie.

Gwarancja na używane auta

samochody używane warszawa
http://www.autokiosk.nl/

Co więcej, decydując się na kupno samochodów używanych w Warszawie z programu Volvo Selekt otrzymujemy dwumiesięczną gwarancję ich bezawaryjnego funkcjonowania, niezależnie od tego ile kilometrów w tym czasie przejedziemy. Ponadto auta te objęte są ogólnoeuropejskim pakietem pomocy drogowej Volvo na najbliższy rok. W końcu jeśli będzie taka konieczność, możemy wybrany model wymienić w ciągu 30 dni lub po przejechaniu maksymalnie 1500 kilometrów.

Więcej na temat używanych samochodów w Warszawie i samego programu dowiesz się tutaj: http://domvolvo.volvocars-partner.pl/oferta/samochody-uzywane/

Dodaj komentarz