0

Posnet Ergo – jaka będzie Twoja kasa fiskalna?

Wybór właściwego urządzenia rejestrującego sprzedaż to nie tylko wymóg prowadzenia działalności handlowej, ale i wiążąca decyzja na przyszłość. Określona technologia zazwyczaj jest wykorzystywana przez kilka lat. Co zrobić, jeśli nie chcemy, aby zakup podjęty na początku przygody z biznesem ograniczał kolejne decyzje przedsiębiorcy? Odpowiedzią na to pytanie jest nowa kasa fiskalna Posnet Ergo.

Wielozadaniowa kasa fiskalna na każdą okoliczność

Niewielkie gabaryty i smukła, ergonomiczna sylwetka to cechy, które jako pierwsze zwracają uwagę użytkownika kasy Posnet. To lekkie urządzenie idealnie nadaje się do sprzedaży mobilnej, ale jest też wartościowym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw stacjonarnych, które dysponują niewielką przestrzenią sprzedażową. Ergo umożliwia zastosowanie w pełni zintegrowanej szalki ważącej, sterowanej za pomocą klawiatury urządzenia fiskalnego. Wszystko to pozwala na efektywną obsługę klientów na ograniczonej powierzchni.

Posnet Ergo, dzięki zastosowaniu wytrzymałej obudowy, sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Odporna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, niewrażliwa na wilgoć czy wnikanie pyłu kasa fiskalna to rozwiązanie dla warsztatu samochodowego czy w gastronomii. Ale trwałość urządzenia zupełnie nie koliduje z estetycznym designem, dlatego Ergo doskonale uzupełni też przestrzenie, w których wystrój wnętrza świadczy o prestiżu placówki – salony fryzjerskie i kosmetyczne, gabinety lekarskie lub kancelarie prawnicze.

Czytaj także: Różne przedsiębiorstwa, różne potrzeby – kasy fiskalne Posnet

posnet-ergo-twoja-kasa-fiskalna

Możliwości urządzenia, o których Ty zdecydujesz

Innowacyjna Ergo to urządzenie, które rozwija się harmonijnie wraz ze wzrostem całego przedsiębiorstwa. Inaczej niż do tej pory, zakup technologii sprzedażowej nie determinuje dalszych wyborów. Dlaczego?

Standardowy model Ergo jest wyposażony w port komunikacyjny USB i pozwala obsłużyć szufladę kasową. W momencie nabycia kasy mamy do wyboru jeden z 3 modułów rozszerzeń, co w efekcie pozwala na uzyskanie dodatkowych interfejsów i opcji połączeń bezprzewodowych. Przedsiębiorca od razu może także określić wielkość bazy towarowej na 4 000, 6000 czy 8 000 PLU. Ale to nie wszystko.

Wybrane przez użytkownika parametry i funkcje mogą ulec zmianie również w przyszłości, w dalszym toku prowadzenia działalności handlowej. Jeśli podatnik stwierdzi, że dotychczasowe rozwiązania już nie wystarczają, w każdej chwili jest w stanie uzyskać dodatkową liczbę pozycji towarowych albo kolejne interfejsy do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi – tłumaczy Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Projektanci kasy fiskalnej Posnet Ergo uwzględnili nie tylko możliwość pracy w różnych trybach, ale także odpowiedzieli na oczekiwania przedsiębiorców, które w sposób naturalny ewoluują wraz z zmianami w cyklu istnienia firm. Użytkownik urządzenia sam decyduje o funkcjonalnościach, które będzie posiadała kasa. Jednocześnie inwestuje w technologię skrojoną na własną miarę, bez konieczności płacenia za rozwiązania, które w konkretnym przypadku mogłyby okazać się zbędne. To niezwykle ekonomiczne podejście ma jeszcze jeden ważny przejaw. Jeśli użytkownik z jakichś powodów zmieni pierwotne założenia poczynione wobec systemu sprzedażowego, nie traci na poprzednich wyborach. Może za to bez problemu rozbudować urządzenie, co pozwoli na zoptymalizowanie pracy i dostosowanie kasy do aktualnych wymagań.

Źródło: www.posnet-ergo.pl

Dodaj komentarz