internet w firmie
0

Nie tylko mobilność w biznesie

Choć mobilność stała się hasłem przewodnim w dzisiejszym biznesie, wciąż istnieje spora liczba zadań, które wykonywane mogą być tylko stacjonarnie, najlepiej z siedziby firmy. Zatem stworzenie biura wyposażonego w internet stacjonarny dla firm, z którego koordynowana byłaby praca całego przedsiębiorstwa oraz z którym można byłoby nawiązywać kontakt mailowy powinno być priorytetem nawet dla początkujących biznesmenów.

Internet stacjonarny w siedzibie firmy
Na naszym rynku działa co najmniej kilkunastu operatorów oferujących usługi internetu stacjonarnego dla firm. Z jego pomocą możliwa jest obsługa systemów operacyjnych i programów służących do zarządzania przedsiębiorstwem oraz do innych zadań takich jak na przykład prowadzenie księgowości czy obsługa sklepu internetowego. Poza tym służy on do nawiązywania kontaktu z mobilnymi pracownikami firmy takimi jak przedstawiciele handlowi czy reprezentanci. W końcu, choć może trzeba byłoby powiedzieć, przede wszystkim, internet stacjonarny dla firm umożliwia łączność z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami.

Oferty internetu stacjonarnego
Podpisując umowę z konkretnym operatorem sieci GSM w Polsce najczęściej decydujemy się na usługę trwającą od roku do kilku lat. Nic więc dziwnego, że taki krok trzeba dobrze rozważyć. Kryteria, jakie powinny być brane pod uwagę, gdy w grę wchodzi internet stacjonarny dla firm, to przepustowość, prędkość, a także opcje dodatkowe. T-mobile zachęca potencjalnych klientów do swojej oferty dorzucając funkcjonalny router Wi-Fi obsługujący także urządzenia mobilne, Play do routera dorzuca jeszcze tablet, a Orange kusi ciekawym pakietem biznes (sprawdź), w którym oprócz internetu i telefonu stacjonarnego klient otrzyma centralkę z kilkoma numerami abonenckimi.

Źródło obrazka: srem.net

Dodaj komentarz