finansowanie
0

Klienci Toyota Financial Services otrzymają tańszy kredyt oraz leasing

Toyota Bank i Toyota Leasing przygotowały promocyjne warunki swoich produktów finansowych. Klienci indywidulani mogą sfinansować wszystkie modele przy pomocy Kredytu Toyota Easy z obniżonym oprocentowaniem, natomiast klienci firmowi mogą liczyć na promocyjny Leasing 107% z ubezpieczeniem GAP, na dostępne od ręki modele Corolla Sedan i AYGO X.

Toyota Corolla Sedan – najlepiej sprzedające się nowe auto w Polsce oraz AYGO X – nowoczesny miejski crossover, to niektóre z modeli aut dostępnych praktycznie od ręki. Teraz, dzięki specjalnej ofercie finansowania od Toyota Bank i Toyota Leasing, klienci mogą dokonać ich zakupu na jeszcze korzystniejszych warunkach.

Klienci poszukujący innowacyjnej formy kredytowania, mogą skorzystać z dwóch propozycji przygotowanych przez Toyota Bank. Pierwszą z nich jest Kredyt niższych rat Toyota Easy ze zmienną stopą procentową, która w ramach akcji promocyjnej wynosi od 6,49%. Osoby, które preferują finansowanie ze stałą ratą, również będą usatysfakcjonowane – wystarczy, że wybiorą promocyjny Kredyt Toyota Easy GR, w którym gwarantowane oprocentowanie podczas trwania całej umowy wynosić będzie od 7,99%. W obu wariantach Kredytu Toyota Easy, klient sam decyduje o wysokości wpłaty własnej, a na koniec umowy sam podejmuje decyzję jak ją zakończyć (wymiana auta na nowe, spłata całkowita bądź kontynuacja finansowania).

Zakupu dostępnych od ręki modeli Corolla Sedan oraz AYGO X na preferencyjnych warunkach, mogą dokonać także przedsiębiorcy. Wystarczy, że skorzystają z oferty przygotowanej przez Toyota Leasing – wybierając promocyjny Leasing 107% z ubezpieczeniem GAP. Klienci firmowi również mogą liczyć na dużą elastyczność i wygodę w przypadku zawierania umowy – sami określają wysokość wpłaty własnej oraz okres finansowania.

Ponadto, klienci mają możliwość zawarcia umowy leasingowej w procedurze uproszczonej

– Teraz wejście do świata Toyoty jeszcze bardziej się opłaca. Klienci mogą dokonać zakupu modeli dostępnych praktycznie od ręki i przy pomocy promocyjnego finansowania w kredycie lub leasingu – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Financial Services. – Dodatkowo w naszej ofercie depozytowej mamy jedno z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku – Indeksowane Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem opartym o stawkę WIBOR, na którym obecnie do kwoty 100 tys. zł można zyskać aż 7,05% w skali roku. W ofercie lokat króluje natomiast Lokata Sprint na 200 dni, z oprocentowaniem 7% w skali roku. Powierzając nam swoje oszczędności można wypracowywać realny zysk, nie tracąc przy tym dostępu do swoich środków, natomiast zakup auta sfinansować w promocyjnym kredycie bądź leasingu, co pozwoli na optymalne zarządzanie własnym budżetem – dodaje.

Dodaj komentarz