0

Kantor wymiany walut dla firm

Obecnie w Polsce coraz więc przedsiębiorstw korzysta z wymiany walut w kantorach internetowych. Z takich rozwiązań płynie bardzo wiele korzyści dla firm. Dzisiaj sprawdzimy, jakie profity może otrzymać również Twoje przedsiębiorstwo dzięki skorzystaniu z usług kantorów online.

Poznanie działania takiego kantoru internetowego, to klucz do przekonania się o jego użyteczności. Jak więc działa wymiana walut online?

Działanie kantorów internetowych

W pierwszej kolejności, musimy założyć konto na stronie takiego kantoru. Następnie, podajemy tam informacje o swojej firmie – dane przedsiębiorstwa i numery kont bankowych. Dlaczego numery? Jest to kantor wymiany walut, więc powinniśmy posiadać konto złotówkowe i walutowe. To właśnie z te konta będą źródłem pieniędzy albo na nie będzie wysyłana gotówka, którą wymienimy. Jeżeli już założymy konto w jakimś serwisie, oferującym wymianę walut online, możemy przeprowadzić pierwszą transakcję. W jaki sposób?

Szybko, tanio i przede wszystkim bezpiecznie

Zalet płynących ze skorzystania z usług takich kantorów internetowych jest bardzo dużo.

Po pierwsze, oszczędzamy swój czas – nie musimy wychodzić z domu czy z biura, by przewalutować pieniądze i wpłacić je na konto swojego przedsiębiorstwa.

Po drugie, nasze pieniądze są bezpieczne – nie musimy chodzić po stacjonarnych kantorach z portfelem pełnym gotówki. Wszystko odbywa się bez ryzyka.

Po trzecie, jeżeli wymieniamy naprawdę duże kwoty sprawdźmy możliwość negocjacji ceny kursów. Większość renomowanych kantorów, posiada taką możliwość. Jednym z nim jest na przykład Kantor internetowy Fritz Exchange: https://fritzexchange.pl.

Internetowy kantor Fritz Exchange

Jeżeli szukasz profesjonalnego kantoru wymiany walut dla swojego przedsiębiorstwa, to warto skorzystać z usług Fritz Exchange. Dlaczego? To marka, działająca na rynku już ponad pięć lat! Posiada ona w swojej kadrze doświadczonych pracowników w branży finansowej, którzy pracują w swoim zawodzie 20 lat i mają wysokie rekomendacje. „Na rynku działają jedna mniejszy gracze z których największe to np.: LiderWalut, KantorOnline, Amronet, Fritz Exchange, Ergokantor, Kantor Alior Banku, TopFX, Trejdoo” – http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-interaktywnie-com/raport-interaktywnie-kantory-online-2016-253285.

Poza tym kantor Fritz Exchange, jest kantorem stworzony przede wszystkim dla firm – jeżeli przedsiębiorstwo wymienia jednorazowo ponad 10 tysięcy euro lub dokonuje transakcji regularnie. ma możliwość negocjacji ceny kursu. We Fritz Exchange spredy są niższe nawet o kilkadziesiąt groszy w porównaniu do ofert banków i kantorów stacjonarnych, więc możesz zyskać naprawdę wiele. Poza tym, kantor Fritz Exchange gwarantuje swoim klientom realizacje przewalutowania w 15 minut i sprawną pomoc w razie wątpliwości czy problemów. W tym kantorze, zatrudnieni są najlepsi specjaliści: Dealerzy walutowi/traderzy – to oni przygotowują merytoryczne artykuły do mediów branżowych, dzięki którym firmy otrzymują najświeższe informacje na temat sytuacji rynkowej.
Specjaliści z biura obsługi klienta – służą pomocą, jeśli klienci mają pytania związane z obsługą serwisu.
Doradcy ds. rynków finansowych – negocjują wysokość spreadu z klientami, odpowiadają też na bieżące pytania klientów.

Kantor Fritz Exchange, to prawdziwy lider na rynku wymiany walut przez internet – innowacyjny, szybki, automatyczny: http://www.kantorautomatyczny.pl. Temu kantorowi naprawdę możesz zaufać!

Dodaj komentarz