0

I cóż, że auto ze Szwecji

Pochodzące ze Szwecji Volvo staje się synonimem luksusu i przełomowych technologii. Nic więc dziwnego, że wielu fanów motoryzacji marzy o tym, by zasiąść za jego kierownicą. Za marzenia jednak trzeba zapłacić, a w przypadku modeli takiej klasy – całkiem spore sumy. Pomimo to nie warto zbyt szybko rezygnować z marzeń. Dzięki programowi Volvo Car Financial Service wymarzony model tej marki jest w zasięgu nie tylko szwedzkiego, ale i polskiego kierowcy.

złoty model Volvo
http://www.teslamotorsclub.com/

Kredyt na wymarzony model Volvo

Doradcy Kredytowi zatrudnieni w Autoryzowanych Salonach Volvo służą pomocą w obliczeniu kwoty kredytu, dopasowania okresu kredytowania i wyliczenia rat dostosowanych do sytuacji finansowej kredytobiorcy. Volvo Finanse dają możliwość całkowitego sfinansowania zakupu auta, a wstępna decyzja kredytowa za pada bardzo szybko, bo już w ciągu godziny od złożenia wniosku. Wystarczy tylko wylegityumowac się ważnym dowodem osobistym i udokumemtować swojej regularne dochody.

Wymarzone Volvo w leasingu

Kolejną propozycją sfinansowania zakupu za pośrednictwem Autoryzowanego Dealera Volvo jest kredyt konsumencki. Jak sama nazwa wskazuje jest on przeznaczony dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Z kolei leasing operacyjny czy finansowy skierowane są do właścicieli firm chcących powiększyć flotę swoich pojazdów. Zachęca do tego niska opłata wstępna. W przypadku wszystkich typów leasingu stali klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki w Volvo Finanse. Wstępna decyzja zapada równie szybko, bo już w ciągu godziny.

świetna wersja Volvo

Pożyczka z volvoratą

Z tej propozycji Volvo Finanse skorzystać może spora grupa klientów. Należą do nich zarówno osoby zatrudnione na etacie, jak też te, które posiadają inne umowy z pracodawcą, wśród nich umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Przy czym uproszczona procedura nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o zarobkach ani innych dokumentów finansowych. Tak jak w przypadku kredytu, również pożyczka z volvoratą może być wzięta na pokrycie 100 % wartości auta (sprawdź tutaj) Okres finansowania sięga 7 lat, a oprocentowanie może być stałe lub zmienne.

Dodaj komentarz