0

Folia carbon do oklejania samochodu – najważniejsze zalety

Foliowanie samochodu to jeden z najpopularniejszych sposobów na wyróżnienie auta, jednak decydując się na oklejanie samochodu, warto wybrać materiał, który nie tylko zapewni doskonały efekt wizualny, ale przetrwa przez długi czas.

Folia na samochodzie firmowym może być bardzo dobrą inwestycją. Oryginalny wygląd auta często przykuwa uwagę bardziej niż inny sposób reklamowania, oczywiście, pod warunkiem, że do oklejenia pojazdu posłuży materiał dobrej jakości. Wyblakła, zniszczona pod wpływem środków myjących i czynników atmosferycznych folia z pewnością nie będzie wywoływać pozytywnych wrażeń u potencjalnego klienta.

Z tych przyczyn do trwałego foliowania samochodu często wykorzystywana jest folia carbon – materiał o strukturze przypominającej włókno węglowe. Folia tego typu ma kilka podstawowych zalet, dzięki którym bardzo dobrze sprawdza się przy tworzeniu reklam na samochód.

  • Wyróżnienie – folia carbon posiada trójwymiarowy wzór, który efektownie załamuje promienie światła i do złudzenia przypomina prawdziwe włókno węglowe.
  • Odporność – materiał jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i drogowych, paliwa, smary i środki chemiczne do mycia aut.folia carbon
  • Termoplastyczność – dzięki dużej elastyczności carbon doskonale nadaje się do wykonania trudnych aplikacji na wszelkiego rodzaju powierzchniach wewnątrz i na zewnątrz auta.

Warto dodać, że folia carbon jest bardzo wszechstronna. Znajduje zastosowanie nie tylko w motoryzacji, ale także przy wykańczaniu i aranżacji wnętrz, np. do oklejania ścian, mebli, armatury, drzwi.

Dodaj komentarz