mieszkania na sprzedaż Łódź
0

Cichy zaułek w miejskim zgiełku

Decydując się na własne mieszkanie często chcemy pogodzić rzeczy z pozoru niemożliwe do pogodzenia. Marzy nam się lokum w reprezentacyjnej części miasta, ale niezbyt drogie, jednocześnie samodzielne ale i będące pod sprawnym zarządem administratora, zaciszne, a przy tym niezbyt odległe od centrum. Szukamy tak długo, aż uda nam się znaleźć rozsądny kompromis. Wśród mieszkań na sprzedaż w Łodzi warto zwrócić uwagę na te oferowane w Polnordzie.

Miejski Park w centrum Łodzi

park w Łodzi
wikimedia.org

Obecnie trwa realizacja ostatniego etapu budowy kompleksu o nazwie City Park. Zakończenie prac w mieszkaniach na sprzedaż w Łodzi przewiduje się na zimę 2016 roku. Kompleks składa się z kilku budynków tworzących zwartą całość otoczonych ogrodzeniem z całodobową ochroną. Zaciszne patio w jego centrum to idealne miejsce do zabawy dla maluchów i do wypoczynku dla dorosłych. Całość w otoczeniu zieleni w pełni zasługuje na miano miejskiego parku.

Pod dobrym adresem

plan miasta Łódź
zumi.pl

Do tego City Park posiada niezwykle dogodną lokalizację. Spod adresu na Żeligowskiego 43, gdzie się znajduje dojdziemy pieszo w kwadrans do Manufaktury i do Piotrowskiej. Do najbliższej szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum jest stąd jeszcze bliżej, a do sklepu, apteki czy przystanku autobusowego wystarczy krótki spacerek. Te mieszkania na sprzedaż w Łodzi są atrakcyjne również ze względu na bliskość obwodnicy i Aquaparku.

Mieszkanie takie jak chcesz

projekt mieszkania
www.residencekaron.com

City Park oferuje różnorodne metraże, od mieszkań najbardziej popularnych wśród młodych ludzi na starcie, liczących zaledwie 32 m2, po przestronne lokale do 81 m2 dające komfort rodzinom wielodzietnym. Od decyzji przyszłych lokatorów zależy, czy w ich mieszkaniu na sprzedaż w Łodzi wydzielona zostanie widna kuchnia, a dodatkowe pomieszczenie przeznaczone zostanie na garderobę albo na oddzielną toaletę. Do tego wybierając lokal na parterze można liczyć na przynależny ogródek, a na wyższych piętrach wygodne loggie i balkony.

Więcej na temat mieszkania na sprzedaż łódź dowiesz się tutaj.

Dodaj komentarz