1

Tanie wakacje w Grecji — czy to możliwe?

Grecja to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków kierunków wakacyjnych. Znana jest z przepięknych krajobrazów, czystej wody, a przede wszystkim otwartych, życzliwych i gościnnych mieszkańców. Również jedzenie w tym kraju jest nie tylko niezwykle smaczne, ale przede wszystkim bardzo zdrowe, ponieważ jak wiadomo, dieta śródziemnomorska uchodzi za jedną z najbardziej wartościowych. Wakacje w Grecji możemy spędzić w części kontynentalnej, lub na jednej z jej wielu wysp. Czy jednak możliwy jest tani urlop w tym kraju? Podpowiadamy. 

Jak znaleźć tanie wakacje w Grecji?

Osoby, które chcą spędzić swój wakacyjny urlop w Grecji i przeznaczyć na niego jak najmniejszą sumę pieniędzy, powinny skorzystać z oferty biura podróży, dostępnej na przykład na stronie https://www.traveligo.pl/. Ze względu na to, że takie firmy organizują wyjazdy dla dużego grona osób i przez lata działalności nawiązały kontakty biznesowe zarówno z przewoźnikami, jak i hotelarzami, proponowane są im korzystniejsze ceny niż klientom indywidualnym. Z tego powodu wyjazd z biurem podróży bardzo często jest tańszy niż organizowanie we własnym zakresie transportu, noclegu, a także wyżywienia.

Zobacz więcej: https://eurobook.pl/wakacje-na-krecie-jak-przygotowac-sie-do-wyjazdu/

Wakacje w Grecji — oferty first i last minute

Chcąc spędzić wakacje w Grecji i wydać na ten cel jak najmniej pieniędzy, możemy skorzystać z opcji first lub last minute. Jeśli interesuje nas termin wakacyjny, powinniśmy już teraz szukać ciekawych ofert biur podróży na sezon 2023. Zazwyczaj są one umieszczane na ich stronach już w okolicach września i dotyczą wyjazdów w okresie wakacyjnym w kolejnym roku.

Z kolei opcja last minute jest już chyba wszystkim dobrze znana. W takim przypadku zazwyczaj oferta jest bardzo korzystna cenowo i może być nawet o połowę tańsza od ceny katalogowej, jednak data wyjazdu to zazwyczaj kilka dni. Jest to więc dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które szukają wakacji w sezonie jak i poza nim i mogą wziąć wolne w każdej chwili, kiedy tylko pojawi się interesująca ich wycieczka.

Wakacje w Grecji a all inclusive

Osoby, które chcą wyjechać na tanie wakacje w Grecji, bardzo często na własną rękę próbują znaleźć hotel, transport i wyżywienie. Nierzadko koszty tych poszczególnych składowych w końcowym rozrachunku okazują się znacznie wyższe, niż cena wycieczki organizowanej przez biuro podróży. Warto więc policzyć, czy w naszym konkretnym przypadku wykupienie wakacji all inclusive w Grecji nie będzie bardziej opłacalne. W takiej sytuacji znamy cenę końcową, jaką musimy zapłacić za cały pobyt. Nie musimy martwić się o transport, nocleg, a przede wszystkim wyżywienie.

 

1 thought on “Tanie wakacje w Grecji — czy to możliwe?”

Dodaj komentarz