Niestrawność – nie trawię!
Dopada mnie zawsze w najmniej oczekiwanych momentach, a jej objawy są naprawdę przykre. Bóle brzucha, wzdęcia i ta okropna zgaga! – Każda z tych przypadłości sprawia, że po prostu jej nie trawię! Ona kompletnie rujnuje mi samopoczucie
