0

Służbowy i rodzinny – samochód do pracy i po godzinach

Samochód służbowy, który po godzinach pracy można wykorzystać do celów prywatnych to rozwiązanie, o którego zaletach przekonuje się coraz więcej przedsiębiorców. Wiele modeli samochodów rodzinnych, np. Ford S-Max, to na tyle wszechstronne pojazdy, że doskonale sprawdzają się w jednej i drugiej roli.

Ford S-Max
fot. ford.pl

Rodzinny i firmowy

Luksusowy i elegancki, kompaktowy, dostawczy – wybór modeli aut do firmy jest tak duży, jak zapotrzebowanie przedsiębiorców. Samochody rodzinne to mniej oczywista, ale równie dobra propozycja auta flotowego. Mogą doskonale sprawdzić się w przypadku samozatrudnionych, małych firm i tych, którzy szukają pojazdu do wykorzystania w pracy i po godzinach.

Ford S-Max
fot. ford.pl

Dlaczego w wielu przypadkach samochód rodzinny do firmy to najlepszy wybór?

Samochody rodzinne odznaczają się nieporównywalnym komfortem i bezpieczeństwem, co będzie szczególnie ważne w przypadku auta wykorzystywanego do kilkuosobowych delegacji i podróży służbowych. Ich ogromną zaletą, którą docenią zarówno podróżujący pracownicy, jak i kilkuosobowa rodzina jest przestronne wnętrze ze schowkami i pojemny bagażnik. Poczucie bezpieczeństwa i komfortu zwiększają także nowoczesne rozwiązania z powodzeniem stosowane w samochodach rodzinnych. Idealnym przykładem takiego auta może być Ford S-Max, wyposażony w system wspomagania kierownicy (EPAS), funkcję parkowania prostopadłego, kamerę cofania czy system kontroli pasa ruchu. Rodzinny, a jednocześnie stylowy i wydajny Ford S-Max to dobra propozycja dla osób szukających wszechstronnego auta do firmy i dla rodziny.


Zdjęcie główne: www.ford.pl

Tags:

Dodaj komentarz